Počet položek: 0 0,- CZK

Lybaile Finnish Girl

kliknutím zvětšíte
Lybaile Finnish Girl
Lybaile Finnish GirlLybaile Finnish GirlLybaile Finnish GirlLybaile Finnish GirlLybaile Finnish GirlLybaile Finnish Girl
ks
Kód:P23355
Cena s DPH : 1 899,- CZK
DPH:21 %
Dostupnost:skladem

Tato milostná nafukovací panenka je připravena potěšit svými senzačními sexuálními dírami! Chyťte její svůdná ňadra, zatímco do ní bušíte pro ještě větší potěšení! Její vysoce kvalitní barevný obličej vás rozdivočí, protože pohled v jejích očích říká "Fuck Me Good!" Užijte si vše, co tato sexy baba může nabídnout, a nechte se jí znovu a znovu přivést k vyvrcholení! Jakmile se vystříkáte, omyjte ji teplou vodou a antibakteriálním mýdlem.

Vibe Voice Pump PVC materiál, pouzdro Pussy TPR, 3 baterie AAA, se zavřenými ústy, vibrační vajíčko s drátovým ovladačem.

© www.erotickysvet.cz
Potvrzení zletilosti
Varování Chystáte se vstoupit na stránky www.sexicekshop.cz s erotickou a sexuální tematikou, přečtěte si proto, prosím, pozorně následující: Stisknutím tlačítka Vstoupit prohlašujete: Je mi více než 18 let a dosáhl/a jsem zletilosti. Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že je mi více než 18 let a že vstup na tyto stránky není omezen a/nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím a/nebo jehož jsem státním příslušníkem. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují a/nebo jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším 18 let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky uvedené v tomto prohlášení. Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace