Počet položek: 0 0,- CZK

Lubrikační gel Swiss Navy Water Based 89 ml

kliknutím zvětšíte
Lubrikační gel Swiss Navy Water Based 89 ml
Lubrikační gel Swiss Navy Water Based 89 mlLubrikační gel Swiss Navy Water Based 89 mlLubrikační gel Swiss Navy Water Based 89 ml
ks
Kód:P23687
Cena s DPH : 249,- CZK
DPH:21 %
Dostupnost:skladem

Lubrikační gel Swiss Navy Water Based 89 ml

Prvotřídní lubrikační gel na vodní bázi Swiss Navy® nastavuje zlatý standard, pokud jde o sexuální pohodu. Lubrikanty, balené v lahvi odolné proti rozlití, jsou extrémně přátelská k cestování a pyšní se špičkovým vzhledem. 

Aplikujte dle potřeby na oblast, která má být lubrikována. Pokud dojde k podráždění, okamžitě přestaňte používat. Nepoužívejte, pokud je vnější těsnění poškozené nebo chybí.

Složení:
Voda, glycerin, propylenglykol, hydroxyethylcelulóza, benzoát sodný, diazolidinylmočovina, acesulfam draselný, sorbát draselný a kyselina citrónová.

© www.erotickysvet.cz
Potvrzení zletilosti
Varování Chystáte se vstoupit na stránky www.sexicekshop.cz s erotickou a sexuální tematikou, přečtěte si proto, prosím, pozorně následující: Stisknutím tlačítka Vstoupit prohlašujete: Je mi více než 18 let a dosáhl/a jsem zletilosti. Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že je mi více než 18 let a že vstup na tyto stránky není omezen a/nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím a/nebo jehož jsem státním příslušníkem. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují a/nebo jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším 18 let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky uvedené v tomto prohlášení. Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace