Počet položek: 0 0 CZK

LoveToy Realistic Long Dildo 11

kliknutím zvětšíte
LoveToy Realistic Long Dildo 11
LoveToy Realistic Long Dildo 11LoveToy Realistic Long Dildo 11LoveToy Realistic Long Dildo 11LoveToy Realistic Long Dildo 11LoveToy Realistic Long Dildo 11LoveToy Realistic Long Dildo 11LoveToy Realistic Long Dildo 11LoveToy Realistic Long Dildo 11LoveToy Realistic Long Dildo 11LoveToy Realistic Long Dildo 11LoveToy Realistic Long Dildo 11LoveToy Realistic Long Dildo 11
ks
Kód:P23182
Cena s DPH : 699 CZK
DPH:21 %
Dostupnost:skladem

LoveToy Realistic Long Dildo 11"

Uspokojí touhy po velkém penisu, které váš přítel nesplňuje. To je dildo Realistic Long od značky LoveToy, se kterým si užijete množství zábavy.

Dildo má jemné realistické žilkování spolu s výrazným žaludem pro vaši maximální stimulaci.  Nesmíme také zapomenout, že dildo má velmi silnou přísavku, se kterou zvládnete jízdu i bez pomoci rukou.

Dildo je vyrobené z PVC, které neobsahuje ftaláty. Používejte s lubrikačními gely na vodní bázi.

Rozměry:

celková délka 27 cm, průměr 6 cm.

© www.erotickysvet.cz
Potvrzení zletilosti
Varování Chystáte se vstoupit na stránky www.sexicekshop.cz s erotickou a sexuální tematikou, přečtěte si proto, prosím, pozorně následující: Stisknutím tlačítka Vstoupit prohlašujete: Je mi více než 18 let a dosáhl/a jsem zletilosti. Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že je mi více než 18 let a že vstup na tyto stránky není omezen a/nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím a/nebo jehož jsem státním příslušníkem. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují a/nebo jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším 18 let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky uvedené v tomto prohlášení. Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace