Počet položek: 0 0 CZK

Lovebotz The Milker Pro Edition

kliknutím zvětšíte
Lovebotz The Milker Pro Edition
Lovebotz The Milker Pro EditionLovebotz The Milker Pro EditionLovebotz The Milker Pro EditionLovebotz The Milker Pro Edition
ks
Kód:P23796
Cena s DPH : 9 499 CZK
DPH:21 %
Dostupnost:skladem

Lovebotz The Milker Pro Edition

Zažijte intenzivní pocity a dosáhněte vrcholu osobního a sexuálního uspokojení s Milker Pro od Lovebotz. Vyberte si nastavení vibrací ze 3 rychlostí a 7 vzorů nabízených prostřednictvím malého, výkonného kuličkového vibrátoru, který je připojen k silikonovému pouzdru. Kuličkový pásek na spodní straně rukávu jej drží na místě, protože stroj nasává hlavu vašeho penisu s intenzitou až 3000 ot./min! Dlouhá, odnímatelná trubice se připojuje k výkonnému motoru, který řídí sání, a má uprostřed kapalinovou komoru, která zabraňuje ejakulátu, aby se dostal k motoru, a usnadňuje čištění. Vyberte si mezi 5 rychlostmi a 5 vzorci sání pro dokonalou stimulaci. Chcete-li mít volné ruce, abyste mohli relaxovat, použijte přiložený dálkový ovladač ke změně sání i vibrací vzorů dle libosti!

Návod na použití:

Zapojte stroj do zásuvky a připojte k němu trubku. Použijte svůj oblíbený lubrikant na vodní bázi na penis a vnitřek návleku, poté jej nasuňte a zajistěte kuličkový pásek pod varlaty. Po zapnutí a spárování s dálkovým ovládáním zasuňte vibrátor do kapsy pouzdra. Vložte hadici do malého otvoru na konci objímky a poté přepnutím spínače na stroji zapněte sání. Hrajte si s různými nastaveními sání a vibrací, dokud nenajdete to, které vás přenese přímo do krajiny všech slastí. Lehněte si, uvolněte se a nechte svou mysl rozehrát všechny své oblíbené fantazie, zatímco zažijete nejintenzivnější dojení svého života!

Po použití omyjte části samostatně. Umyjte zkumavku a pouzdro teplou vodou a mýdlem a zkumavku opláchněte. Umyjte vnější části  teplou, vlhkou žínkou a mýdlem a poté nastříkejte čističem hraček. Všechny předměty osušte nebo otřete a po úplném vyschnutí uložte na chladné a tmavé místo. Nabijte vibrátor pomocí přiloženého USB kabelu. Podle potřeby vyměňte baterii dálkového ovladače.

© www.erotickysvet.cz
Potvrzení zletilosti
Varování Chystáte se vstoupit na stránky www.sexicekshop.cz s erotickou a sexuální tematikou, přečtěte si proto, prosím, pozorně následující: Stisknutím tlačítka Vstoupit prohlašujete: Je mi více než 18 let a dosáhl/a jsem zletilosti. Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že je mi více než 18 let a že vstup na tyto stránky není omezen a/nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím a/nebo jehož jsem státním příslušníkem. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují a/nebo jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším 18 let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky uvedené v tomto prohlášení. Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace