Počet položek: 0 0,- CZK

Lovebotz Auto Milker 15X Sucking Masturbator

kliknutím zvětšíte
Lovebotz Auto Milker 15X Sucking Masturbator
Lovebotz Auto Milker 15X Sucking MasturbatorLovebotz Auto Milker 15X Sucking MasturbatorLovebotz Auto Milker 15X Sucking MasturbatorLovebotz Auto Milker 15X Sucking MasturbatorLovebotz Auto Milker 15X Sucking MasturbatorLovebotz Auto Milker 15X Sucking MasturbatorLovebotz Auto Milker 15X Sucking MasturbatorLovebotz Auto Milker 15X Sucking MasturbatorLovebotz Auto Milker 15X Sucking Masturbator
ks
Kód:P23794
Cena s DPH : 5 399,- CZK
DPH:21 %
Dostupnost:skladem

Lovebotz Auto Milker 15X Sucking Masturbator

Nechte tohoto sacího masturbátora od Lovebotz dělat práci za vás! Užijte si výběr ze 3 rychlostí a 5 vzorů vibrací, 3 režimů sání a přidané funkce ohřevu pro smyslné a uspokojující sólo sezení.

Vroubkovaný vnitřek stimuluje váš prokrvený penis, zatímco si užíváte vibrace a sání. Vnímejte měkký a pružný materiál, který vás celého obklopí.

Vnitřní pouzdro lze snadno vyjmout, což usnadňuje čištění! Jednoduše použijte teplou vodu a mýdlo a nechte zcela vyschnout.

Proč si vybrat Auto Milker 15X Sucking Masturbator od Lovebotz:

  • 3 rychlosti a 5 vzorů vibrací a 3 režimy sání 
  • funkce zahřívání
  • vroubkovaná vnitřní část
  • měkký a pružný – u vstupu vás obepne a vám v něm bude hezky a příjemně
  • snadné čištění 
  • dobíjení přes USB kabel (součástí balení)
  • ABS, TPE
  • lubrikace na vodní bázi

Přibližné rozměry:

délka pouzdra: 25,9 cm, šířka pouzdra: 10,2 cm, použitelná délka: 12,7 cm, použitelný průměr: 2,54 cm

© www.erotickysvet.cz
Potvrzení zletilosti
Varování Chystáte se vstoupit na stránky www.sexicekshop.cz s erotickou a sexuální tematikou, přečtěte si proto, prosím, pozorně následující: Stisknutím tlačítka Vstoupit prohlašujete: Je mi více než 18 let a dosáhl/a jsem zletilosti. Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že je mi více než 18 let a že vstup na tyto stránky není omezen a/nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím a/nebo jehož jsem státním příslušníkem. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují a/nebo jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším 18 let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky uvedené v tomto prohlášení. Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace