Počet položek: 0 0,- CZK

Lovebotz 4 in 1 Bangin Bench with Sex Machine

kliknutím zvětšíte
Lovebotz 4 in 1 Bangin Bench with Sex Machine
Lovebotz 4 in 1 Bangin Bench with Sex MachineLovebotz 4 in 1 Bangin Bench with Sex MachineLovebotz 4 in 1 Bangin Bench with Sex MachineLovebotz 4 in 1 Bangin Bench with Sex MachineLovebotz 4 in 1 Bangin Bench with Sex MachineLovebotz 4 in 1 Bangin Bench with Sex MachineLovebotz 4 in 1 Bangin Bench with Sex MachineLovebotz 4 in 1 Bangin Bench with Sex MachineLovebotz 4 in 1 Bangin Bench with Sex MachineLovebotz 4 in 1 Bangin Bench with Sex MachineLovebotz 4 in 1 Bangin Bench with Sex MachineLovebotz 4 in 1 Bangin Bench with Sex MachineLovebotz 4 in 1 Bangin Bench with Sex MachineLovebotz 4 in 1 Bangin Bench with Sex Machine
ks
Kód:P23791
Cena s DPH : 28 999,- CZK
DPH:21 %
Dostupnost:skladem

Lovebotz 4 in 1 Bangin Bench with Sex Machine

Vyberte si mezi skákacím sedadlem nebo pevným polstrovaným sedadlem...,pak si vyberte mezi šukacím strojem, vaším oblíbeným dildem nebo obličejem vašeho partnera! Nová lavice Bangin Bench 4 v 1  od Lovebotz je všestrannější než kdy předtím, s novým způsobem, jak se cítit pohodlně a novým způsobem, jak se nechat ošukat.

Dopřejte si extázi bezrukou s odnímatelným sexuálním strojem, který lze používat i samostatně! Zaklapněte polstrované polštáře na místo a poté zajistěte základnu stroje pomocí přiložených přísavek tak, aby dildo trčelo na požadovaném místě. Volitelná prodlužovací tyč je dokonce flexibilní, takže můžete dildo namířit do svého ideálního úhlu.

Přiložené dildo je pevné tak, jak chcete, ale měkké a jakoby tělové s žilnatou texturou a výrazným žaludem. Vakuový nástavec lze použít s jinými kompatibilními dildy, takže si můžete přizpůsobit jízdu dle vlastních představ. Pomocí drátového vícerychlostního voliče prozkoumejte průnik rychlostí až 150 tahů za minutu. Můžete také nastavit délku tahu od 2,54 do 8,9 cm.

Máte chuť převzít ještě větší kontrolu? Připevněte své oblíbené dildo s přísavkou k červenému kovovému nástavci nebo použijte přiložený postroj k zajištění širokého závěsu a skákejte nahoru a dolů na pružných popruzích sedadla. Použijte jej samostatně k pronikavé intenzitě podle vašich představ nebo předveďte svému partnerovi show. Můžete dokonce odstranit prodlužovací tyč a sexuální stroj a použít je jako Queening stoličku, obkročmo na tváři vašeho milence, zatímco vás zespodu utěší!

Bangin Bench se snadno nastavuje a diskrétně skladuje, s odolným ocelovým rámem, který vydrží. Přiložené dildo je kompatibilní s lubrikanty na silikonové a vodní bázi. Po použití očistěte jemným mýdlem nebo čisticím prostředkem na hračky.

© www.erotickysvet.cz
Potvrzení zletilosti
Varování Chystáte se vstoupit na stránky www.sexicekshop.cz s erotickou a sexuální tematikou, přečtěte si proto, prosím, pozorně následující: Stisknutím tlačítka Vstoupit prohlašujete: Je mi více než 18 let a dosáhl/a jsem zletilosti. Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že je mi více než 18 let a že vstup na tyto stránky není omezen a/nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím a/nebo jehož jsem státním příslušníkem. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují a/nebo jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším 18 let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky uvedené v tomto prohlášení. Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace