Počet položek: 0 0,- CZK

Leštící sprej na latex Rubber Shine 50 ml

kliknutím zvětšíte
Leštící sprej na latex Rubber Shine 50 ml
ks
Kód:P23594
Cena s DPH : 278,- CZK
DPH:21 %
Dostupnost:skladem

Leštící sprej Rubber Shine by měla být důležitá výbava každého latexového nadšence!

 

Během několika minut dodá lesk vašemu gumovému, či latexovému oblečení a díky silikonu, který je ve spreji obsažen, chrání latexové oblečení před předčasným opotřebením a roztrháním.

 

Návod k použití: nastříkejte rovnoměrně na své latexové  předměty a poté je vyleštěte.

 

Složení: 50 % silicone emulsion, 50 % water.

© www.erotickysvet.cz
Potvrzení zletilosti
Varování Chystáte se vstoupit na stránky www.sexicekshop.cz s erotickou a sexuální tematikou, přečtěte si proto, prosím, pozorně následující: Stisknutím tlačítka Vstoupit prohlašujete: Je mi více než 18 let a dosáhl/a jsem zletilosti. Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že je mi více než 18 let a že vstup na tyto stránky není omezen a/nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím a/nebo jehož jsem státním příslušníkem. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují a/nebo jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším 18 let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky uvedené v tomto prohlášení. Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace