Počet položek: 0 0,- CZK

LELO Ida Wave (Coral Red)

kliknutím zvětšíte
LELO Ida Wave (Coral Red)
LELO Ida Wave (Coral Red)LELO Ida Wave (Coral Red)LELO Ida Wave (Coral Red)LELO Ida Wave (Coral Red)LELO Ida Wave (Coral Red)LELO Ida Wave (Coral Red)LELO Ida Wave (Coral Red)LELO Ida Wave (Coral Red)LELO Ida Wave (Coral Red)LELO Ida Wave (Coral Red)LELO Ida Wave (Coral Red)LELO Ida Wave (Coral Red)
ks
Kód:P23233
Cena s DPH : 4 995,- CZK
DPH:21 %
Dostupnost:skladem

IDA™ Wave je duální vibrátor propojený s aplikací poháněný dvěma samostatnými motory vytvořený pro ty, kteří chtějí svůj orgasmus postupně budovat. Otočný vkládací ocas stimuluje bod G pomocí naší patentované technologie WaveMotion™, která napodobuje pohyb jako prst. Větší špička zároveň přináší uspokojivé vibrace do klitorisu. IDA™ Wave nabízí 4 výchozí nastavení potěšení, z nichž lze nakonfigurovat až 10 pomocí aplikace LELO. Pro skutečně hands-free zážitek dovolte svému partnerovi převzít kontrolu nad zařízením.

1 - TECHNOLOGIE WAVEMOTION™

Pro rotační masážní pohyb připomínající prst, který je zdrojem hlubokého potěšení na bodu G.

2 - ŘÍZENÉ APP

Připojte a ovládejte své zařízení přes Bluetooth pro delší potěšení.

3 - ZDVOJNÁSOBTE VÝKON

Pociťte hluboké vibrace uvnitř i vně se dvěma vibračními motory pracujícími v tandemu pro dvojnásobné potěšení.

STÁHNĚTE SI APLIKACI IOS / ANDROID

Uspokojte svou sexuální zvědavost a uvolněte své zařízení LELO.

Aplikace LELO je víceúčelové centrum sexuálního wellness věnované lidské sexualitě, nabité více než 4 000 články, živou erotickou literaturou a cennými tipy na vztahy. Poskytuje vám také větší kontrolu nad našimi zařízeními připojenými k aplikaci, což umožňuje úplné přizpůsobení potěšení pro skutečně jedinečný zážitek.

PŘIPOJENO K APP
připojte své zařízení a nastavte si své potěšení v LELO™ APP
10 NASTAVENÍ
od škádlivého šelestu k uspokojivému pulzu
VYROBENO PRO VAŠE POTĚŠENÍ
padne na tělo jako ulité
DLOUHOTRVAJÍCÍ NABITÍ
delší čas pro radost
100% VODOTĚSNÉ
ideální do vany i sprchy
EXTRA MĚKKÝ SILIKON
prémiový silikon, který je teplý na dotek

 

© www.erotickysvet.cz
Potvrzení zletilosti
Varování Chystáte se vstoupit na stránky www.sexicekshop.cz s erotickou a sexuální tematikou, přečtěte si proto, prosím, pozorně následující: Stisknutím tlačítka Vstoupit prohlašujete: Je mi více než 18 let a dosáhl/a jsem zletilosti. Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že je mi více než 18 let a že vstup na tyto stránky není omezen a/nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím a/nebo jehož jsem státním příslušníkem. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují a/nebo jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším 18 let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky uvedené v tomto prohlášení. Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace