Počet položek: 0 0,- CZK

LELO Billy 2

kliknutím zvětšíte
LELO Billy 2
LELO Billy 2LELO Billy 2LELO Billy 2LELO Billy 2LELO Billy 2LELO Billy 2
ks
Kód:P23431
Cena s DPH : 3 899,- CZK
DPH:21 %
Dostupnost:skladem

Objevte nové, odvážnější potěšení – nyní s 8 nastaveními potěšení a ještě větším výkonem. Jemnější a luxusnější masážní přístroj na prostatu pro muže, kteří to se svou osobní spokojeností myslí vážně. A nyní je také vodotěsný a dobíjecí přes USB.

Gentleman's club

Pokud to se svou osobní spokojeností myslíte vážně, BILLY™ 2 je hračka prostaty, která změní způsob, jakým přistupujete k masáži prostaty. Jeho intuitivní čtyřtlačítkové rozhraní je navrženo tak, aby nabízelo snadné použití při přepínání mezi různými nastaveními potěšení, spolu s dokonalým tvarem vytvarovaným pro hlubokou a uspokojivou stimulaci.

Prozkoumejte odvážnější typ potěšení s prostatou s BILLY™ 2. Jeho ergonomický design dokonale padne všem typům těla a umožňuje vám soustředit se na hraní s osmi vibračními nastaveními při hledání toho ideálního sladkého místa. BILLY™ 2 je zcela voděodolný a vyrobený z hladkého silikonu bezpečného pro tělo, který je teplý na dotek.

Funkce

8 NASTAVENÍ
od škádlivého šelestu k uspokojivému pulzu
VYROBENO PRO VAŠI POTĚŠENÍ
dokonale tvarované pro mužské potěšení
100% VODOTĚSNÉ
ideální do vany i sprchy
NA DALŠÍ ROKY
vyrobeno pro dlouhodobou spokojenost
GLOBÁLNÍ BESTSELLER
milován miliony

 

CERTIFIKOVANÁ BEZPEČNOST PRO TĚLO
nejvyšší standard bezpečnosti a konstrukce

1 - ERGONOMICKY PŘIPADUJE TĚLU

Zužující se tělo umožňuje snadné a pohodlné zavádění, což z něj dělá dokonale tvarovaný masážní přístroj na prostatu.

2 - ZCELA VODOTĚSNÉ

BILLY™ 2 je 100% voděodolný a ideální pro použití ve vaně nebo sprše.

3 - ŠIROKÝ ROZSAH NASTAVENÍ VIBRACÍ

Osm nastavení vibrací nabízí vylepšené funkce pro neomezené potěšení.

4 - EXTRA MĚKKÝ SILIKON

Ultra hladký prémiový silikon, který je teplý na dotek.

© www.erotickysvet.cz
Potvrzení zletilosti
Varování Chystáte se vstoupit na stránky www.sexicekshop.cz s erotickou a sexuální tematikou, přečtěte si proto, prosím, pozorně následující: Stisknutím tlačítka Vstoupit prohlašujete: Je mi více než 18 let a dosáhl/a jsem zletilosti. Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že je mi více než 18 let a že vstup na tyto stránky není omezen a/nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím a/nebo jehož jsem státním příslušníkem. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují a/nebo jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším 18 let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky uvedené v tomto prohlášení. Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace