Počet položek: 0 0 CZK

Kheper Games Sexy Surprise Bath Bomb

kliknutím zvětšíte
Kheper Games Sexy Surprise Bath Bomb
Kheper Games Sexy Surprise Bath BombKheper Games Sexy Surprise Bath Bomb
ks
Kód:P23817
Cena s DPH : 349 CZK
DPH:21 %
Dostupnost:skladem

Kheper Games Sexy Surprise Bath Bomb

Dokonalý začátek jedinečného, ​​romantického večera! Proměňte svou koupelnu na jemný relaxační nebo vzrušující zážitek s bombou do koupele od Kheper Games.

Pomalu se rozpouští ve vodě a odhaluje skrytou vibrační hračku.

Materiály:

Kyselina citronová / hydrogenuhličitan

© www.erotickysvet.cz
Potvrzení zletilosti
Varování Chystáte se vstoupit na stránky www.sexicekshop.cz s erotickou a sexuální tematikou, přečtěte si proto, prosím, pozorně následující: Stisknutím tlačítka Vstoupit prohlašujete: Je mi více než 18 let a dosáhl/a jsem zletilosti. Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že je mi více než 18 let a že vstup na tyto stránky není omezen a/nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím a/nebo jehož jsem státním příslušníkem. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují a/nebo jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším 18 let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky uvedené v tomto prohlášení. Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace