Počet položek: 0 0,- CZK

Just Glide Toy Lube 1000ml

kliknutím zvětšíte
Just Glide Toy Lube 1000ml
Just Glide Toy Lube 1000mlJust Glide Toy Lube 1000mlJust Glide Toy Lube 1000mlJust Glide Toy Lube 1000ml
ks
Kód:P23565
Cena s DPH : 599,- CZK
DPH:21 %
Dostupnost:skladem

Just Glide Toy Lube 1000ml

Poskytuje dokonalé množství lubrikace, ať už se používá se sexuální pomůckou nebo bez ní!
Extra hustý lubrikant Toy Lube od Just Glide umožňuje hladký sex v jakékoli poloze a také poskytuje perfektní lubrikaci, když se na párty připojí hračky. Tento lubrikant na vodní bázi je bezpečný pro použití s latexovými kondomy a nepoškodí materiál erekčních kroužků, vibrátorů atd.

Proč si vybrat Toy Lube 1000ml od Just Glide:

  • Na vodní bázi – speciálně pro použití s hračkami
  • Extra hustý
  • Bezpečné použití s latexovými kondomy

Ingredience

Voda, Propylenglykol, Glycerin, Fenoxyethanol, Karbomer, Hydroxyethylcelulóza, Tromethamin, Ethylhexylglycerin

© www.erotickysvet.cz
Potvrzení zletilosti
Varování Chystáte se vstoupit na stránky www.sexicekshop.cz s erotickou a sexuální tematikou, přečtěte si proto, prosím, pozorně následující: Stisknutím tlačítka Vstoupit prohlašujete: Je mi více než 18 let a dosáhl/a jsem zletilosti. Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že je mi více než 18 let a že vstup na tyto stránky není omezen a/nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím a/nebo jehož jsem státním příslušníkem. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují a/nebo jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším 18 let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky uvedené v tomto prohlášení. Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace