Počet položek: 0 0,- CZK

Gates of Hell Chastity Device - Black

kliknutím zvětšíte
Gates of Hell Chastity Device - Black
Gates of Hell Chastity Device - BlackGates of Hell Chastity Device - BlackGates of Hell Chastity Device - BlackGates of Hell Chastity Device - BlackGates of Hell Chastity Device - BlackGates of Hell Chastity Device - BlackGates of Hell Chastity Device - Black
ks
Kód:P23677
Cena s DPH : 499,- CZK
DPH:21 %
Dostupnost:skladem

Gates of Hell Chastity Device - Black

Pokud hledáte odolnou a sexy alternativu k prozkoumání cudnosti, pak je tato silikonová klec od značky Strict přesně to, co potřebujete. 

Klec má šest nastavitelných kroužků, které se posouvají po délce penisu a obepínají ho, včetně velkého kroužku na základně, který se hodí kolem penisu a pod koule. To zvyšuje pocit tím, že omezuje průtok krve a způsobuje otoky penisu a žaludu.

Klec je snadno nastavitelná a navržena pro snadné čištění. Klec jednoduše omyjte teplou vodou a jemným mýdlem, opláchněte ji a před sušením nastříkejte čističem hraček. Doporučuje se používat pouze lubrikanty na vodní bázi.

© www.erotickysvet.cz
Potvrzení zletilosti
Varování Chystáte se vstoupit na stránky www.sexicekshop.cz s erotickou a sexuální tematikou, přečtěte si proto, prosím, pozorně následující: Stisknutím tlačítka Vstoupit prohlašujete: Je mi více než 18 let a dosáhl/a jsem zletilosti. Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že je mi více než 18 let a že vstup na tyto stránky není omezen a/nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím a/nebo jehož jsem státním příslušníkem. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují a/nebo jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším 18 let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky uvedené v tomto prohlášení. Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace