Počet položek: 0 0 CZK

FunFactory Dildo Share Lite

kliknutím zvětšíte
FunFactory Dildo Share Lite
FunFactory Dildo Share LiteFunFactory Dildo Share LiteFunFactory Dildo Share LiteFunFactory Dildo Share LiteFunFactory Dildo Share LiteFunFactory Dildo Share LiteFunFactory Dildo Share LiteFunFactory Dildo Share LiteFunFactory Dildo Share LiteFunFactory Dildo Share LiteFunFactory Dildo Share LiteFunFactory Dildo Share LiteFunFactory Dildo Share LiteFunFactory Dildo Share LiteFunFactory Dildo Share LiteFunFactory Dildo Share Lite
ks
Kód:P23281
Cena s DPH : 2 495 CZK
DPH:21 %
Dostupnost:skladem

PRVNÍ DVOJITÝ LEHKÝ DILDO NA SVĚTĚ

  • Inovativní lehké jádro znamená, že neklouže
  • O 22 % lehčí než originál
  • Lze uchopit za pánevní dno pro 100% nošení bez postrojů
  • Znovu vyvážené, takže špička zůstane během hry vzpřímená
  • Hrot bodu G pro nositele a Hrot bodu G nebo P pro přijímač
  • Navrženo na základě zpětné vazby od zákazníků

Role play 2.0
Lehký SHARE LITE boduje stimulujícím anatomickým tvarem a nastavitelným pantem, který zůstává stabilní a poskytuje vám kontrolu v jakékoli poloze.

Double the FUN, bez postroje
Přibližte se svému partnerovi, vychutnejte si čistý pocit kůže na kůži a zapomeňte na svět kolem vás: SHARE LITE vás oba rozmazlí každým pohybem, bez postrojů.

Je to jako na dlani
Buďte kreativní a použijte konec SHARE LITE na přijímači jako joystick a pohybujte hračkou uvnitř vašeho partnera. Budou divocí.

Jak mohu použít oboustranného dilda jako SHARE LITE?
Kratší násada se nosí vaginálně. Vzhledem k tomu, že SHARE LITE je o 22 % lehčí než původní SHARE, můžete jej držet a ovládat pouze pomocí svalů pánevního dna bez jakékoli námahy – není potřeba žádný postroj. Její zakřivený design znamená, že hračka přesně zacílí na váš bod G. A pokud jste na konci přijímače? Delší část vám bude masírovat bod G nebo prostatu.

Opravdu se to liší od ostatních dvojitých robertků?
Určitě je! Vytvořili jsme SHARE LITE, abychom vyřešili stížnosti, které měli zákazníci s jinými dvojitými dildy. Namísto výroby SHARE LITE s pevným silikonem – díky kterému jsou jiné hračky příliš těžké na to, aby je svaly udržely – jsme použili lehké vnitřní jádro, které lze snadno zvednout bez postroje. Hřídel hračky je delší než u jiných modelů, díky čemuž je přísun opravdu přirozený a opravdu horký.

Počkat, můžu to skutečně použít bez postroje?
Ano, slibujeme! Obložený konec je dostatečně široký, aby zůstal na místě, i když vám to uvnitř klouže. A opět, díky lehkému vnitřnímu jádru se konec přijímače nepotopí. Nastavitelný pant navíc umožňuje ohýbat hračku, jak chcete, aby seděla co nejbezpečněji.

Dobře, ale hrot po chvíli spadne, ne?
Nebude! Lehké jádro produktu, pevná, ale pružná textura a vyvážený design vás udrží „vzpřímeně“, bez ohledu na to, jak energicky hrajete. A pokud si myslíte, že být perma-erect je žhavý pohled, počkejte, až uvidíte, jak se díky tomu budete cítit ve vašem partnerovi.

Mohu tedy s tímto dvojitým dildem rychle měnit pozice?
Samozřejmě, protože to je to, co lidé od dvojitého robertka chtějí! SHARE LITE boduje nastavitelným závěsem, který zůstává stabilní, což nabízí maximální kontrolu a nulové prohýbání. 

Mohu se sólo FUN se SHARE LITE také?
Oooh ano. Zde je návrh: Držte kratší konec v ruce a použijte dlouhý konec svého dvojitého dilda pro přesnou masáž bodu G. Hračku můžete dokonce použít análně pro sólovou zábavu.

© www.erotickysvet.cz
Potvrzení zletilosti
Varování Chystáte se vstoupit na stránky www.sexicekshop.cz s erotickou a sexuální tematikou, přečtěte si proto, prosím, pozorně následující: Stisknutím tlačítka Vstoupit prohlašujete: Je mi více než 18 let a dosáhl/a jsem zletilosti. Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že je mi více než 18 let a že vstup na tyto stránky není omezen a/nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím a/nebo jehož jsem státním příslušníkem. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují a/nebo jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším 18 let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky uvedené v tomto prohlášení. Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace