Počet položek: 0 0,- CZK
  !  Tento eshop má propadlou platnost, pokud nebude prodloužen, bude smazán. Platnost eshopu byla do 18.02.2024

FunFactory Anální dildo Bootie FEM

kliknutím zvětšíte
FunFactory Anální dildo Bootie FEM
FunFactory Anální dildo Bootie FEMFunFactory Anální dildo Bootie FEMFunFactory Anální dildo Bootie FEMFunFactory Anální dildo Bootie FEMFunFactory Anální dildo Bootie FEMFunFactory Anální dildo Bootie FEMFunFactory Anální dildo Bootie FEMFunFactory Anální dildo Bootie FEMFunFactory Anální dildo Bootie FEMFunFactory Anální dildo Bootie FEMFunFactory Anální dildo Bootie FEMFunFactory Anální dildo Bootie FEMFunFactory Anální dildo Bootie FEM
ks
Kód:P23280
Cena s DPH : 745,- CZK
DPH:21 %
Dostupnost:skladem
  • Asymetrická základna: Pohodlná při análním nošení během vaginální penetrace
  • Inovativní design: sexy a bezpečný pro tělo
  • Tenký tvar pro snadné vkládání
  • Perfektní první anální hračka
  • Připravuje tělo na pokročilejší anální hru

BOOTIE FEM je anální kolík pro ženy, dokonale přizpůsobený ženské anatomii v praktickém inspirativním tvaru tulipánu. Je dostatečně pohodlný pro nováčky s análními špunty a je vyroben pro nošení při sexu, pro FUNtastické mega-orgasmy.

Co dělá BOOTIE FEM tak výjimečným, je jeho asymetrie; kratší tyč na jedné straně umožňuje vaginální průnik bez jakéhokoli rušivého faktoru. Poupátko hračky se přitom jemně nakloní směrem k bodu G. A to je zajímavé nejen pro toho, kdo anální kolík nosí, ale i pro druhého, protože obvod vložené anální zátkou automaticky zužuje poševní kanál.

Tvar BOOTIE FEM je navržen tak, aby vyhovoval ženské anatomii. Zadní stěny pochvy jsou vysoce citlivé a lze je stimulovat pouze přes řitní otvor, speciální zakřivení BOOTIE FEM přímo cílí na orgastický potenciál této oblasti.

Tyč, která při nošení směřuje do pochvy, je mírně zkrácená. To výrazně zvyšuje pohodlí a také umožňuje nerušenou vaginální penetraci při nošení zátky. Nošení BOOTIE FEM během penetrace zajišťuje stlačení přirozeného prostoru pochvy. Díky tomuto zvýšenému tlaku pocítí penetrující část obzvláště vzrušující masáž.

Ať už s partnerem nebo bez, s BOOTIE FEM je láska dokonalá. Prostřednictvím kombinace tupého kolíku a vaginální penetrace se na jedné straně vaginální stěna napíná a stlačuje, takže je obzvláště citlivá a vnímavá k orgasmu. Na druhou stranu, díky svému zakřivenému tvaru, BOOTIE FEM v kombinaci s penisem (nebo falickou sexuální hračkou) stimuluje bod G s naprostou přesností.

Třešnička na vrcholu
Asymetrická základna tohoto análního kolíku umožňuje bez námahy simultánní vaginální penetraci.

Sólová zábava.
BOOTIE FEM lze nosit při stimulaci klitorisu nebo vagíny, což přináší vyvrcholení na další úroveň.

Smyslná a diskrétní
Úzká, sametová základna nabízí diskrétní pohodlí při nošení. Proto lze BOOTIE FEM nosit i na nákupech, na schůzce nebo na dalším rande.

BOOTIE FEM je celý jeden kus vyrobený ze 100% lékařského silikonu. To znamená, že tuto bezešvou anální hračku lze snadno čistit mýdlem bez parfemace a teplou tekoucí vodou.

 

© www.erotickysvet.cz
Potvrzení zletilosti
Varování Chystáte se vstoupit na stránky www.sexicekshop.cz s erotickou a sexuální tematikou, přečtěte si proto, prosím, pozorně následující: Stisknutím tlačítka Vstoupit prohlašujete: Je mi více než 18 let a dosáhl/a jsem zletilosti. Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že je mi více než 18 let a že vstup na tyto stránky není omezen a/nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím a/nebo jehož jsem státním příslušníkem. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují a/nebo jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším 18 let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky uvedené v tomto prohlášení. Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace