Počet položek: 0 0,- CZK
  !  Tento eshop má propadlou platnost, pokud nebude prodloužen, bude smazán. Platnost eshopu byla do 18.02.2024

Fun Factory Mea

kliknutím zvětšíte
Fun Factory Mea
Fun Factory MeaFun Factory MeaFun Factory MeaFun Factory MeaFun Factory MeaFun Factory MeaFun Factory MeaFun Factory Mea
ks
Kód:P23593
Cena s DPH : 6 199,- CZK
DPH:21 %
Dostupnost:skladem
  • Vibrátor s tlakovou vlnou pro stimulaci klitorisu
  • Super tichý díky patentované technologii magnetických vln
  • Zažijte rozmanité, vícenásobné orgasmy prostřednictvím 5 úrovní intenzity a 3 programů
  • Se vzrušující funkcí BOOST a COOL DOWN
  • Diskrétní nabíjení ve vysoce kvalitním USB pouzdru na hračky
  • Odolný proti stříkající vodě

Svět MEA se točí kolem vás a zároveň vzniká z vašich nejsmyslnějších snů. Pociťte hřejivý laskavý vítr a prozkoumejte krajinu zvlněných kopců a moří jemně vonících květin. Pak - ponořte se do průzračného, nekonečně hlubokého jezera, jehož voda se na jeho břehu sametově vlní.

Tlakový vlnový vibrátor MEA vám nabízí prostor pro rozvoj, bez očekávání, pravidel a tlaku. A na rozdíl od klasického ležatého vibrátoru, vibrátor s tlakovými vlnami MEA poskytuje druh stimulace, kterou nelze vyjádřit slovy.

CO JE PŘESNĚ SKVĚLÉHO NA VIBRÁTORU?
Vibrátor tlakových vln jako MEA pracuje s podtlakem, takže je to druh klitorisu, který stimuluje váš klitoris, aniž byste se ho dotkli. To zase zabraňuje smyslovému přetížení a také často obávanému „umrtvení“. Místo toho přisávání vibrátoru tlakové vlny vytváří zcela jiný typ stimulace než například klasický vibrátor vleže a vede tak k ještě intenzivnějším, déle trvajícím orgasmům. 
TAKŽE VIBRÁTOR NA TLAKOVOU VLNU MŮŽE JEN SÁT?
Ach ne, MEA toho umí mnohem víc! S programem intenzivního orgasmu podlehnete rychlému, nevyhnutelnému zásahu, který vás dovede přímo k osvobozujícímu orgasmu. Program hlubokého orgasmu vás na druhé straně vede k obzvláště hluboce pociťovaným vrcholům, jako je rozsáhlé olizování. V lemovacím programu vás pak MEA dovede na hranici maximálního možného vzrušení, abyste v příštím okamžiku přepnuli na „ochlazování“. Výsledkem je extra intenzivní, déle trvající vyvrcholení. Protože s MEA také zažijete mnohonásobné orgasmy.
JAKÉ DALŠÍ FUNKCE MEA BYCH MĚLA ZNÁT?
S funkcí BOOST ovládáte od nuly do 100 až po maximální intenzitu, ideální pro smyslné výstupy a sestupy. Jakmile dosáhnete vrcholu rozkoše, COOL DOWN pomáhá oddálit opojný pocit po orgasmu a - umožnit nový uvolněný začátek. MEA AUDIO SUPPORT vám nabízí orientaci při běhu programů: mezi programy uslyšíte tiché pípnutí a na začátku a po každém taktu dvojité pípnutí.
LÍBÍ SE MI TOYCOUF OD MEA. O ČEM TO JE?
Upřímně, kdy jsme vymysleli něco, co „jen“ vypadá dobře? Pouzdro na hračky MEA ve tvaru mušle slouží nejen ke stylovému a čistému uložení vibrátoru tlakové vlny, ale slouží také jako elegantní nabíjecí pouzdro. Chcete-li vibrátor nabít, vložte MEA do příslušného krytu a připojte kabel k portu USB. Srdce vašeho vibrátoru rázových vln začne okamžitě bít: Blikající LED na vnější straně signalizuje, že se vaše hračka nabíjí.
CO DĚLAT PŘI ČIŠTĚNÍ VIBRÁTORU TLAKOVÝCH VLN?
Sací hračka se snadno čistí, protože je vyrobena z jednoho kusu. Vibrátor s tlakovou vlnou MEA je 100% odolný proti stříkající vodě, což znamená, že jej můžete jemně čistit vodou. Dávejte pozor, aby se voda nedostala do okapu nebo membrány hračky. Je také důležité, abyste nevytvářeli žádný podtlak v kanálku hračky a abyste nepoužívali žádné pomůcky. Nepoužívejte kartáč, protože to může poškodit citlivou membránu uvnitř. Nezapomeňte rázový vibrátor vysušit, protože na rozdíl od MEA nesmí přiložené pouzdro na hračky přijít do kontaktu s vodou.

MEA: NA ROZDÍL OD VŠECH OSTATNÍCH

Poddejte se smyslnému tahu vibrátoru tlakových vln MEA. Zaoblený, podlouhlý otvor našeho vibrátoru s tlakovými vlnami se jemně přitiskne k jakémukoli klitorisu - bez ohledu na tvar a velikost. Patentovaná „Technologie magnetických vln“ uvnitř MEA navíc zajišťuje nejen téměř bezhlučnou, ale také extrémně všestrannou stimulaci, která umožňuje dokonce vícenásobné orgasmy.

Nehýbat se? To nemusí být! Ani při pohybu není stimulace vibrátoru tlakových vln přerušena. V neposlední řadě MEA znamená nekompromisní požitek, vyrábí se v Německu a sestává výhradně ze 100% tělu příjemných materiálů.

Na rozdíl od jiných sacích hraček přichází MEA s elegantním a odolným nabíjecím pouzdrem. Svoji novou oblíbenou hračku do ní můžete přehledně a nenápadně uložit a uložit ji do dalšího použití.

NOVINKA: EXTRA FUNKCE

TLAČÍTKO BOOST

Dejte si kopačky! Díky vestavěné funkci BOOST můžete jediným stisknutím tlačítka přejít na maximální intenzitu vaší nové sací hračky a stejně rychle se vrátit na start. Ideální pro všechny, kteří přísahají na hranění a záměrné zdržování, ale raději neponechají nic náhodě.

TLAČÍTKO CHLAZENÍ

Proč přestat, když je to nejkrásnější? Po dokonalém OMG orgasmu vám funkce COOL DOWN vašeho vibrátoru tlakových vln pomůže uvolnit se a prodloužit tento nesrovnatelný postorgazmický stav. A kdo to má rád... když se ponoříte zpět do fascinujícího světa MEA.

ZVUKOVÁ PODPORA

Bez problémů procházíte zdánlivě nekonečnou řadou různých programů. Jemný dvojitý tón vám nabízí orientaci jako audio podporu mezi příslušnými nastaveními a podporuje tak vlastní sledování i velmi malých změn rychlosti a intenzity.

CO SE ZA NÁVRHEM SKRÝVÁ?

Objevte design, který stírá hranice mezi vibrátorem s tlakovými vlnami a tělem. Zvětšený, zaoblený otvor jemně obepíná každý klitoris a směruje sací výkon do bodu. Díky organickému tvaru a jemným křivkám můžete MEA držet uvolněně a přitom snadno procházet různými programy (a se zavřenýma očima). Tři vyvýšená tlačítka vám usnadní intuitivní ovládání.

Když si koupíte vibrátor na tlakové vlny MEA, otevře se vám krásná, smyslná zahrada vjemů. Předtím ale nejprve otevřete kvalitní obal vaší nové sací hračky. Kromě MEA v barvě dle vašeho výběru uvnitř najdete elegantní pouzdro na hračky s nabíjecím standardem USB-C a LED displejem a také nabíjecí kabel v barvě vaší hračky. Inspirativní brožurka vás vezme za ruku, ukáže vám různé programy a zavede vás tak do svůdného tahu "Garden of MEA".

© www.erotickysvet.cz
Potvrzení zletilosti
Varování Chystáte se vstoupit na stránky www.sexicekshop.cz s erotickou a sexuální tematikou, přečtěte si proto, prosím, pozorně následující: Stisknutím tlačítka Vstoupit prohlašujete: Je mi více než 18 let a dosáhl/a jsem zletilosti. Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že je mi více než 18 let a že vstup na tyto stránky není omezen a/nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím a/nebo jehož jsem státním příslušníkem. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují a/nebo jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším 18 let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky uvedené v tomto prohlášení. Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace