Počet položek: 0 0,- CZK

FUN FACTORY Amor Pride Edition Rainbow

kliknutím zvětšíte
FUN FACTORY Amor Pride Edition Rainbow
FUN FACTORY Amor Pride Edition RainbowFUN FACTORY Amor Pride Edition RainbowFUN FACTORY Amor Pride Edition RainbowFUN FACTORY Amor Pride Edition RainbowFUN FACTORY Amor Pride Edition Rainbow
Kód:P22701
Cena: na dotaz
DPH:21 %
Dostupnost:skladem
 • NOVINKA a limitovaná edice: AMOR in Rainbow for Pride 2022
 • Ideální velikost a tvar pro ježdění
 • Jemně zakřivená špička stimuluje bod G nebo prostatu
 • Kompatibilní s postrojem, se supertenkou základnou pro ještě užší kontakt
 • Sací základna přilne k hladkým, rovným povrchům
 • Sexuálních chutí je tolik jako lidí v našem velkém barevném světě. AMOR in Rainbow, naše speciální vydání pro Pride 2022, ukazuje naši podporu volnému experimentování v posteli – a intenzivním orgasmům.

  Takže AMOR in Rainbow je ultrabarevné dildo? Ano, ale nejen to. Design obalu pro tuto limitovanou edici pochází od Andrea Vollgase , švýcarského umělce, který stojí za podivínstvím, rozmanitostí, přijetím těla a oslavou vaší vlastní sexuality.

  Kromě našeho limitovaného dilda Pride, balení, které je jako umělecké dílo, a inspirace pro ještě barevnější (sexuální) život, získáte s objednávkou zábavné samolepky a křiklavé pohlednice s prohlášením.

  Ať už v provedení Rainbow, Candy Rose nebo Black, naše dildo AMOR zaboduje u začátečníků v sexuálních hračkách i u zkušenějších typů. Nováčci milují jeho praktickou velikost – pouhých 14,6 centimetru – a profesionálové v oblasti erotických hraček milují jeho svůdnou všestrannost.

  JAK VLASTNĚ SPRÁVNĚ POUŽÍVÁM DILDO?

  Pokud máte chuť používat robertka, neexistuje správný nebo špatný způsob. Všechna dilda FUN FACTORY skórují během vaginální stimulace a jsou také bezpečná pro anální hry. Dobře padnou do ruky, sají na hladké povrchy a lze je snadno spárovat s postrojem.

  CO JE ZVLÁŠTNÍHO NA AMOR IN RAINBOW?

  Líbí se vám horké změny polohy a vzrušující zábava s popruhy? Díky extrémně ploché základně AMOR se nyní můžete dostat blíž než kdy předtím. Jeho zakřivená, mírně zvětšená špička navíc přesně zacílí na váš bod G nebo prostatu. Pružný a flexibilní AMOR je spousta ZÁBAVY, ať už hrajete s duhovou edicí Pride nebo s jednobarevnou verzí.

  JAKÉ JSOU VÝHODY MALÉHO DILDA?

  Jsem rád, že ses zeptal! Kromě toho, že mnoho lidí si raději hraje s menšími erotickými hračkami než s XL dildy, je AMOR ideální pro grindování nebo ježdění. Ať už ho má váš partner v postroji, nebo hrajete sólo a přisáli jste ho na rovnou plochu, můžete jezdit na AMORu a úplně se nechat jet. AMOR dosahuje přesně takové hloubky, jakou si přejete – nic více, nic méně.

  A Z JAKÉHO MATERIÁLU JE AMOR?

  Všechna dilda FUN FACTORY jsou vyrobena ze 100% hypoalergenního lékařského silikonu, smíchaného s barvami příjemnými na tělo v naší vlastní továrně. V případě AMOR in Rainbow používáme až šest barev! Výsledná hračka je bez zápachu, sametová a snadno se čistí. Stručně řečeno, s AMOR si zajistíte skutečný poklad z konce duhy.

  Žena používá dilda AMOR jako připínacího dilda Pár pomocí dilda AMOR Žena pomocí dilda AMOR
© www.erotickysvet.cz
Potvrzení zletilosti
Varování Chystáte se vstoupit na stránky www.sexicekshop.cz s erotickou a sexuální tematikou, přečtěte si proto, prosím, pozorně následující: Stisknutím tlačítka Vstoupit prohlašujete: Je mi více než 18 let a dosáhl/a jsem zletilosti. Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že je mi více než 18 let a že vstup na tyto stránky není omezen a/nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím a/nebo jehož jsem státním příslušníkem. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují a/nebo jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším 18 let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky uvedené v tomto prohlášení. Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace