Počet položek: 0 0,- CZK

Fleshlight Sex in a Can Lady Lager

kliknutím zvětšíte
Fleshlight Sex in a Can Lady Lager
Fleshlight Sex in a Can Lady Lager Fleshlight Sex in a Can Lady Lager Fleshlight Sex in a Can Lady Lager
ks
Kód:P1034
Cena s DPH : 1 399,- CZK
DPH:21 %
Dostupnost:skladem

Fleshlight Sex in a Can Lady Lager s vložkou s Mini Lotus tvarem vnitřního tunýlku je ve zlaté plastické plechovce s polepem jako klasické plechovkové pivo.
Sex in a Can Lady Lager má na vstupní části vymodelovanou klasickou vagínu s jemnými pysky a klitorisem, takže navozuje atmosféru klasického sexu.
Tvar vnitřní vložky Mini Lotus je s několika různě tvarově provedenými komůrkami a úzkým tunýlkem, které působí hodně intenzivně dráždivě a navíc při vysunování působí obdobné dráždění jako podtlak při sání pusou. Každá část působí při různé hloubce zasunutí jiným vzrušujícím pocitem.
Obal je dobrý pro uschování vložky a velice dobře se při masturbaci drží. Stačí jen otevřít vrchní část a nanést dostatečné množství lubrikačního gelu.


Barva vložky růžovo - tělová.


Tvar vstupu - vagína.


Průměr vnitřní: 1-1,5 cm, roztažitelný až na 5 cm.
Textura vnitřního kanálku: Mini Lotus, kanálek vložky je průchozí.
Délka celková: 20 cm, hloubka vložky 18 cm.
Průměr plechovky: 7,5 cm.


Fleshlight Sex in a Can Lady Lager je speciální masturbátor pro pány od firmy Fleshlight. Je to menší sestřička velkých masturbátorů Fleshlight. Sex In A Can linie představuje nové druhy s plastovým obalem vypadajícím jako plechovka a s novými Fleshlight tunýlky s různě dráždícími účinky. Spodní částí plechovky si můžete regulovat vnitřní podtlak přisáváním vzduchu, stačí jen dno pootočit a tak otevřít nasávací otvot pro vzduch, který vnikne zespodu do masturbátoru a sníží podtlak.


Parametry produktu

Délka (cm): 20
Hloubka (cm): 18
Napájení: ne
Vnitřní průměr (cm): 1,5

© www.erotickysvet.cz

© www.erotickysvet.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace