Počet položek: 0 0,- CZK

Fifty Shades of Grey Sweet Anticipation Collar and Wrist Cuffs

kliknutím zvětšíte
Fifty Shades of Grey Sweet Anticipation Collar and Wrist Cuffs
Fifty Shades of Grey Sweet Anticipation Collar and Wrist CuffsFifty Shades of Grey Sweet Anticipation Collar and Wrist CuffsFifty Shades of Grey Sweet Anticipation Collar and Wrist CuffsFifty Shades of Grey Sweet Anticipation Collar and Wrist Cuffs
ks
Kód:P23446
Cena s DPH : 1 169,- CZK
DPH:21 %
Dostupnost:skladem

Na oslavu desetiletí erotického objevování a naplnění vás oficiální kolekce pro potěšení Padesát odstínů šedi zve, abyste se ponořili do zážitku Padesát odstínů.

Kolekce stylových, vysoce kvalitních hraček, bondage doplňků a nezbytností, kterou připravila E L James, je jen na vás, abyste ji prozkoumali pro své vlastní intenzivní, intimní a vzrušující zážitky v ložnici i mimo ni.

 

Klíčové vlastnosti:


- Všestranný doplněk do ložnice pro páry
- Oboustranný design manžety a límce v kontrastní černé a červené barvě
- Manžety mají měkké polstrování pro pohodlí při nošení
- Nastavitelná velikost padne všem
- Řetízek spojený s každou manžetou pomocí klipů na obou stranách – snadné odpojení
- D-kroužek na každé manžetě a přední části límce
- Povrchová úprava kovovým hardwarem 100% bez obsahu niklu
- Logo Padesát odstínů šedi
- Dodáváno se značkovou úložnou taškou
- Obsahuje značkovou tašku z naší nabídky bezplastových obalů

© www.erotickysvet.cz
Potvrzení zletilosti
Varování Chystáte se vstoupit na stránky www.sexicekshop.cz s erotickou a sexuální tematikou, přečtěte si proto, prosím, pozorně následující: Stisknutím tlačítka Vstoupit prohlašujete: Je mi více než 18 let a dosáhl/a jsem zletilosti. Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že je mi více než 18 let a že vstup na tyto stránky není omezen a/nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím a/nebo jehož jsem státním příslušníkem. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují a/nebo jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším 18 let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky uvedené v tomto prohlášení. Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace