Počet položek: 0 0 CZK

Fifty Shades of Grey - Pleasure Overload Starter Anal Kit (4 piece kit)

kliknutím zvětšíte
Fifty Shades of Grey - Pleasure Overload Starter Anal Kit (4 piece kit)
Fifty Shades of Grey - Pleasure Overload Starter Anal Kit (4 piece kit)Fifty Shades of Grey - Pleasure Overload Starter Anal Kit (4 piece kit)Fifty Shades of Grey - Pleasure Overload Starter Anal Kit (4 piece kit)Fifty Shades of Grey - Pleasure Overload Starter Anal Kit (4 piece kit)Fifty Shades of Grey - Pleasure Overload Starter Anal Kit (4 piece kit)Fifty Shades of Grey - Pleasure Overload Starter Anal Kit (4 piece kit)Fifty Shades of Grey - Pleasure Overload Starter Anal Kit (4 piece kit)
ks
Kód:P23447
Cena s DPH : 1 559 CZK
DPH:21 %
Dostupnost:skladem

Objevte znovu spanilá dobrodružství Anastasie a Christiana Greye s oficiální sbírkou pro potěšení Padesát odstínů šedi. Na základě erotického literárního fenoménu, který párům po celém světě představil smyslnost BDSM, prodalo se po celém světě přes 150 milionů kopií a dala vzniknout třem velmi úspěšným filmům, tyto pečlivě vybrané hračky a bondážní doplňky zaznamenaly celosvětový úspěch od doby, kdy se poprvé dostaly na pulty obchodů v roce 2012.

A nyní nejoblíbenější produkty z této řady inspirovaly čtyři zcela nové kolekce. Pleasure Overload Collection je kolekce luxusních sad, které párům poskytují vše, co si přejí, aby si vytvořily svůj vlastní herní pokoj.

- Nejprodávanější produkty pro potěšení pro páry, které chtějí prozkoumat vzrušující svět anální hry
- Obsahuje vše potřebné, abyste mohli začít s análními hrátkami – anální kolík, anální perličky, vibrační anální kolík a anální sprcha
- Vibrační anální kolík nabízí 3 rychlosti a 7 vzorů pro potěšení na míru
- Hračky mají smyčku na prst nebo rozšířenou základnu, která nabízí klid pro začátečníky v anální hře
- Vyrobeno z černého silikonu a ABS plastu. Vibrační anální kolík má stříbrné detaily
- Vibrační anální kolík vyžaduje 1 x AAA baterii (prodává se samostatně)
- Určeno pro páry
- Všechny produkty jsou 100% voděodolné
- Logo vytištěné do silikonu análního kolíku, análních korálků a sprchy. Logo vytištěné na vibračním análním kolíku

© www.erotickysvet.cz
Potvrzení zletilosti
Varování Chystáte se vstoupit na stránky www.sexicekshop.cz s erotickou a sexuální tematikou, přečtěte si proto, prosím, pozorně následující: Stisknutím tlačítka Vstoupit prohlašujete: Je mi více než 18 let a dosáhl/a jsem zletilosti. Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že je mi více než 18 let a že vstup na tyto stránky není omezen a/nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím a/nebo jehož jsem státním příslušníkem. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují a/nebo jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším 18 let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky uvedené v tomto prohlášení. Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace