Počet položek: 0 0,- CZK

Fifty Shades of Grey Bound to You Hog Tie

kliknutím zvětšíte
Fifty Shades of Grey Bound to You Hog Tie
Fifty Shades of Grey Bound to You Hog TieFifty Shades of Grey Bound to You Hog TieFifty Shades of Grey Bound to You Hog TieFifty Shades of Grey Bound to You Hog Tie
ks
Kód:P23445
Cena s DPH : 909,- CZK
DPH:21 %
Dostupnost:skladem

Na oslavu desetiletí erotického objevování a naplnění vás, oficiální kolekce pro potěšení Padesát odstínů šedi Vás zve, abyste se ponořili do nezapomenutelného zážitku připomínajícího Padesát odstínů šedi.

Kolekce stylových, vysoce kvalitních hraček, bondage doplňků a nezbytností, kterou připravila E L James tu čeká jen  na Vás! Prozkoumejte ji pro své vlastní intenzivní, intimní a vzrušující zážitky v ložnici i mimo ni.

Klíčové vlastnosti:
- Ručně vyrobená kravata z umělé kůže se starožitným zlatým hardwarem
- 4 x otočné spony
- Lehké a kompatibilní s manžetami na zápěstí a kotníky Bound to You
- Odolný a pevný, zvládne všechny požadavky
- Určeno pro páry
- Kovové kování 100% bez niklu
- Dodává se s černo-zlatým saténovým úložným sáčkem
- Swing tag, bezplastový obal

© www.erotickysvet.cz
Potvrzení zletilosti
Varování Chystáte se vstoupit na stránky www.sexicekshop.cz s erotickou a sexuální tematikou, přečtěte si proto, prosím, pozorně následující: Stisknutím tlačítka Vstoupit prohlašujete: Je mi více než 18 let a dosáhl/a jsem zletilosti. Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že je mi více než 18 let a že vstup na tyto stránky není omezen a/nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím a/nebo jehož jsem státním příslušníkem. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují a/nebo jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším 18 let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky uvedené v tomto prohlášení. Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace