Počet položek: 0 0,- CZK
  !  Tento eshop má propadlou platnost, pokud nebude prodloužen, bude smazán. Platnost eshopu byla do 18.02.2024

FeelzToys Magic Finger

kliknutím zvětšíte
FeelzToys Magic Finger
FeelzToys Magic FingerFeelzToys Magic FingerFeelzToys Magic FingerFeelzToys Magic FingerFeelzToys Magic FingerFeelzToys Magic Finger
ks
Kód:P23325
Cena s DPH : 572,- CZK
DPH:21 %
Dostupnost:skladem

Proměňte své prsty ve hravý vibrátor!

Vibrátor Feelztoys se nosí na prstu. Můžete tedy své tělo nebo tělo partnera snadno hladit a dráždit. Díky skvělému designu máte naprostou svobodu prozkoumávat citlivá místa. Nemusíte nic křečovitě držet, vibrátor vám díky navlečení na prst zaručuje stoprocentní pohodlí.

Sexuální hračka má samostatný motor, který funguje na baterie, takže tohoto nezbedného zajíčka můžete využít kdekoliv a kdekoliv, nejste vázáni na potřebu elektřiny. Díky intenzivním vibracím vás tento vibrující společník bude dráždit až k největšímu vzrušení. Žádné složité nastavování nebo používání, stačí jen zapnout a vypnout. Můžete si vychutnávat každý okamžik bez zbytečného čekání a rozptylování.

© www.erotickysvet.cz
Potvrzení zletilosti
Varování Chystáte se vstoupit na stránky www.sexicekshop.cz s erotickou a sexuální tematikou, přečtěte si proto, prosím, pozorně následující: Stisknutím tlačítka Vstoupit prohlašujete: Je mi více než 18 let a dosáhl/a jsem zletilosti. Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že je mi více než 18 let a že vstup na tyto stránky není omezen a/nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím a/nebo jehož jsem státním příslušníkem. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují a/nebo jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším 18 let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky uvedené v tomto prohlášení. Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace