Počet položek: 0 0 CZK

Elite KCE Ulitmate Vibrating SBDK RC King Cock

kliknutím zvětšíte
Elite KCE Ulitmate Vibrating SBDK RC King Cock
Elite KCE Ulitmate Vibrating SBDK RC King CockElite KCE Ulitmate Vibrating SBDK RC King CockElite KCE Ulitmate Vibrating SBDK RC King CockElite KCE Ulitmate Vibrating SBDK RC King CockElite KCE Ulitmate Vibrating SBDK RC King CockElite KCE Ulitmate Vibrating SBDK RC King CockElite KCE Ulitmate Vibrating SBDK RC King CockElite KCE Ulitmate Vibrating SBDK RC King CockElite KCE Ulitmate Vibrating SBDK RC King CockElite KCE Ulitmate Vibrating SBDK RC King CockElite KCE Ulitmate Vibrating SBDK RC King CockElite KCE Ulitmate Vibrating SBDK RC King CockElite KCE Ulitmate Vibrating SBDK RC King CockElite KCE Ulitmate Vibrating SBDK RC King CockElite KCE Ulitmate Vibrating SBDK RC King Cock
ks
Kód:P23238
Cena s DPH : 4 995 CZK
DPH:21 %
Dostupnost:skladem
 • Pohodlný popruh s Soft Touch polstrováním
 • Včetně přírodního vibrátoru s přísavkou
 • Včetně kroužku na penis s výkyvnými vibrujícími varlaty
 • 10 vibračních režimů
 • dálkového ovládání
 • Vše vodotěsné
 • Jednoduchý systém – okamžitě připraven k použití
 • Popruh nastavitelný
 • Drží vibrátor v horní poloze
 • Dvojitá hustota: měkká kůže - tvrdé jádro
 • Dobíjecí - včetně USB magnetické nabíječky

Jednoduchý páskový systém s přirozeným vibrátorem a výkyvnými vibrujícími varlaty!
Sada Ultimate Vibrating Silicone Body Dock od King Cock Elite obsahuje pohodlný pásek na pásek Comfy Body Dock, velmi realistický přirozený 7" vibrační vibrátor + Dual Density Silicone Cock a penisový kroužek Vibrating Swinging Crown Jewels s těžkými vibrujícími varlaty. Navíc bezdrátové dálkové ovládání (RC) pro pohodlné ovládání vibrací.

Jednoduchý strap-on systém je založen na anatomicky zakřivené desce těla s dokovacím vybráním, ve kterém je sací základna vibrátoru pevně fixována/ukotvena a drží ji v poloze, která umožňuje její použití pro otřesy (Push & Play). Měkce polstrovaná tělesná deska rozděluje tlak rovnoměrně na oblast pánve a zabraňuje nepříjemným tlakovým bodům. Pevná široká ramínka jsou nastavitelná pro pohodlné a pohodlné nošení pomocí plastových jezdců. Jakýkoli jiný konvenční sací vibrátor/dildo lze také připevnit k doku pro nástavby.

Vodotěsný přírodní vibrátor s hyperrealistickým vzhledem penisu je vyroben ze silikonového materiálu s dvojí hustotou, který působí jako skutečná kůže. Samotný vibrátor má pevnou, ale flexibilní hřídel, která se hodí do každé polohy. Díky své silné přísavné základně nejen že perfektně padne na/do Body Dock, ale dá se na něj velmi dobře hrát i sólově - pevně a bezpečně přilne k jakémukoli hladkému povrchu a umožňuje tak použití bez použití rukou. 10 vibračních režimů lze ovládat přímo stisknutím tlačítka na hračce nebo pomocí dálkového ovladače.

Kroužek na penis s houpajícími se vibro varlaty nasunutými přes vibrátor poskytuje extra kopanci, protože varlata realisticky vibrují při každém tahu a vzrušujícím způsobem tlučou do oblasti genitálií. Realisticky replikovaná varlata vyrobená ze silikonu s dvojí hustotou mají měkký povrch připomínající kůži a uvnitř jsou osazena 2 těžkými vibrujícími kuličkami. Široký kroužek je velmi pružný a hodí se i na penis. 2 motory - jeden v každém vibračním varleti - každý s 10 vibračními režimy poskytují všestrannou zábavu a lze je ovládat přímo na hračce nebo pomocí dálkového ovladače. Dokonce i ve vaně a sprše, protože je voděodolný!

Vibrátor, vibrační varlata a dálkové ovládání dobíjecí - včetně nabíjecího kabelu USB magnetické nabíječky.

Postroj:
Plech na tělo 13 cm x 14 cm x 5 cm; Ø dokovací prohlubeň 8,6 cm.
Obvod boků nastavitelný od 61 cm do 137 cm.
Hmotnost 155g
ABS, polyamid, PU.

Vibrátor:
celková délka 22 cm, délka vložení 20,3 cm, průměr 5,4 cm.
Hmotnost 510g
Silikon.

Varlata:
10,8 cm x 6,8 cm x 5,8 cm.
Prsten Ø 3,5 cm (natahovací).
Hmotnost 193g
Silikon.

© www.erotickysvet.cz
Potvrzení zletilosti
Varování Chystáte se vstoupit na stránky www.sexicekshop.cz s erotickou a sexuální tematikou, přečtěte si proto, prosím, pozorně následující: Stisknutím tlačítka Vstoupit prohlašujete: Je mi více než 18 let a dosáhl/a jsem zletilosti. Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že je mi více než 18 let a že vstup na tyto stránky není omezen a/nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím a/nebo jehož jsem státním příslušníkem. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují a/nebo jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším 18 let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky uvedené v tomto prohlášení. Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace