Počet položek: 0 0 CZK

ElectraStim Robertek Wave Electro

kliknutím zvětšíte
ElectraStim Robertek Wave Electro
ElectraStim Robertek Wave ElectroElectraStim Robertek Wave ElectroElectraStim Robertek Wave Electro
ks
Kód:P23291
Cena s DPH : 3 089 CZK
DPH:21 %
Dostupnost:skladem

Wave Metal BiPolar Electro Dildo, krásně vyrobené z hliníku námořní kvality, nabízí zesílenou stimulaci po celé své délce díky svým plným křivkám a hlubokým hřebínkům. Chladný kovový povrch dilda Wave je ideální pro použití s ​​nebo bez jedné z našich stimulačních jednotek a poskytuje odbornou masáž bodů G a P.

Zapojte tuto bipolární elektrodu do stimulační jednotky ElectraStim, abyste změnili hru. Jak vaše PC svaly pulzují a zatínají se stimulací, objevíte nový a vzrušující způsob prožívání intenzivního vnitřního potěšení.

S 5,5palcovou vložnou délkou a štíhlým 3,5palcovým obvodem začátečníci i zkušení fanoušci elektrostimu shledají, že se Wave snadno a příjemně zvládnou. Smyslná kombinace texturovaného povrchu a erotické elektrostimulace tvoří vynikající alternativu k tradičním vibrátorům.

Bipolární pro vnitřní stimulaci - používá 2x 2mm pin konektory. 1x Wave Dildo je součástí každého balení. Budete muset připojit Wave ke stimulátoru ElectraStim, abyste cítili popsané pocity.

vlastnosti:

  • 5,5 palce vkládací délka x 3,5 palce v obvodu (135 mm vkládací délka x 28 mm průměr)
  • Hliníkové kontakty námořní kvality s akrylovým izolačním páskem a nitrilovými izolačními kroužky.
© www.erotickysvet.cz
Potvrzení zletilosti
Varování Chystáte se vstoupit na stránky www.sexicekshop.cz s erotickou a sexuální tematikou, přečtěte si proto, prosím, pozorně následující: Stisknutím tlačítka Vstoupit prohlašujete: Je mi více než 18 let a dosáhl/a jsem zletilosti. Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že je mi více než 18 let a že vstup na tyto stránky není omezen a/nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím a/nebo jehož jsem státním příslušníkem. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují a/nebo jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším 18 let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky uvedené v tomto prohlášení. Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace