Počet položek: 0 0 CZK

ElectraStim Love Pads-Square

kliknutím zvětšíte
ElectraStim Love Pads-Square
ElectraStim Love Pads-SquareElectraStim Love Pads-SquareElectraStim Love Pads-Square
ks
Kód:P23287
Cena s DPH : 300 CZK
DPH:21 %
Dostupnost:skladem

Naše nejprodávanější čtvercové unipolární podložky ElectraPad jsou základem každé elektro-sexové sady a jsou součástí mnoha našich stimulátorů. Jsou neuvěřitelně snadno použitelné a lze je nosit kdekoli pod pasem, aby zesílily pocity, které cítíte během masturbace, předehry a sexu.

Připojte 2 podložky k jednomu kanálu na vašem stimulátoru, sloupněte podložku a přitiskněte je k tělu. 2-palcový čtvercový povrch každé podložky vede elektrostimulaci k vytvoření erotických brnění a pulzací, které zvyšují erotické pocity.

Zkuste sdílet EES se svým partnerem, když oba nosíte podložku na jednom kanálu. Nejen, že budete cítit prostřednictvím vložek pocit, ale také vytvoříte mravenčení všude, kde se vy a váš milenec dotknete.

Naše nejprodávanější čtvercové unipolární čtvercové samolepicí podložky ElectraPad jsou základem každé elektro-sex sady a jsou součástí mnoha našich stimulátorů. Jsou neuvěřitelně snadno použitelné a lze je nosit kdekoli pod pasem, aby zesílily pocity, které cítíte během masturbace, předehry a sexu.

Se sníženými úrovněmi výkonu fungují podobně jako pás na tónování pasu a způsobují příjemné brnění a svalové kontrakce v čase stimulace. Páry mohou sdílet stimulaci tím, že každý nosí podložku, což jim umožňuje zažít elektrostimulaci všude, kde se dotknou

Zapněte napájení a ElectraPads intenzivně vylepší smyslovou hru BDSM včetně bičování a výprasku. Jednoduše přiložte polštářek na každý hýždě před výpraskem a vaše subinka ucítí e-stim bzučení vedle každého zásahu. Při použití s ​​naším ElectraStim Flick je každý úder transformován podle toho, jak stimulace reaguje na dravost vašeho švihu.

ElectraPads můžete nosit kdekoli pod pasem, takže jsou neuvěřitelně univerzální a lze je aplikovat přímo na penis nebo stydké pysky pro smyslné zvýraznění masturbace, předehry, orálního sexu a sexu.

Čtvercové samolepicí elektrody ElectraPads Typ elektrody:

Unipolární pro vnější stimulaci - používá 1x 2mm pin konektor. V každém balení jsou 4 Elektrické podložky.

K dokončení obvodu budete muset použít 2 unipolární elektrody (například 2 podložky). ElectraPads musí být zapojeny do stimulátoru ElectraStim, aby bylo možné cítit vjem.

© www.erotickysvet.cz
Potvrzení zletilosti
Varování Chystáte se vstoupit na stránky www.sexicekshop.cz s erotickou a sexuální tematikou, přečtěte si proto, prosím, pozorně následující: Stisknutím tlačítka Vstoupit prohlašujete: Je mi více než 18 let a dosáhl/a jsem zletilosti. Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že je mi více než 18 let a že vstup na tyto stránky není omezen a/nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím a/nebo jehož jsem státním příslušníkem. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují a/nebo jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším 18 let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky uvedené v tomto prohlášení. Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace