Počet položek: 0 0,- CZK

ElectraStim Long Self Adhesive Pads

kliknutím zvětšíte
ElectraStim Long Self Adhesive Pads
ElectraStim Long Self Adhesive PadsElectraStim Long Self Adhesive PadsElectraStim Long Self Adhesive Pads
ks
Kód:P23288
Cena s DPH : 495,- CZK
DPH:21 %
Dostupnost:skladem

Tato sada 4 unipolárních dlouhých samolepicích vodivých vložek, která je delší a tenčí než naše původní čtvercové ElectraPads, může být použita pro přesnější stimulaci přes stydké pysky, kolem penisu, přes hráz nebo kdekoli jinde pod pasem.

Protože je povrch menší, zažijete intenzivnější stimulaci, která je lépe zacílena na vaše nejcitlivější oblasti. Připojte 2 podložky k jednomu kanálu na vašem stimulátoru, odstraňte plastovou podložku a přitlačte je k požadované oblasti. Můžete dokonce sdílet pocity se svým milencem, když každý nosíte podložku připojenou ke stejnému kanálu. Nejen, že ucítíte brnění a stahy tam, kde se vložka dotýká vašeho těla, ale také je ucítíte všude, kde se dotknete jeden druhého.

Každá podložka měří 0,6 palce šířka x 3 palce délka (15 mm x 75 mm).

Samolepicí elektrovodivé podložky jsou některé z nejuniverzálnějších dostupných typů elektrod. Perfektní pro párovou hru, lze je nosit kdekoli pod pasem pro zvýšení sexuálního potěšení během masturbace, předehry, orálního sexu a sexu. Naše dlouhé ElectraPads byly navrženy s delším a štíhlejším tvarem než naše čtvercové vložky, takže můžete lépe zacílit stimulaci kolem genitálií a hráze.

Menší plocha také znamená silnější stimulaci, takže zažijete intenzivnější vjem než s našimi hranatými ElectraPad. Každá ze 4 podložek má jeden unipolární vstup, což vám umožňuje používat 2 najednou s jednokanálovou stimulační jednotkou nebo 1 vedle jakékoli jiné unipolární elektrody.

Navrženy pro vnější stimulaci, přenášejí smyslný typ stimulace, která způsobí brnění vašich nervových zakončení a jemné stažení svalů v čase stimulace. Noste tyto vycpávky kolem penisu, na stydké pysky nebo přes hráz a zjistíte, že vaše erotické potěšení se stupňuje, takže si můžete užívat více uspokojivého sexu.

Každá podložka může být použita až 6krát stejnou osobou a má průhlednou plastovou zadní stranu, kterou je třeba po každém použití vyměnit. Pokud polštářky začnou zasychat, přidejte na povrch jednu kapku vody a jemně vmasírujte, aby se lepidlo osvěžilo.

Zahrnuje:

Unipolární pro vnější stimulaci - používá 1x 2mm pin konektor. V každém balení jsou 4 Elektrické podložky. K dokončení obvodu budete muset použít 2 unipolární elektrody (například 2 podložky). ElectraPads musí být připojeny ke stimulátoru ElectraStim, aby bylo možné cítit pocit.

© www.erotickysvet.cz
Potvrzení zletilosti
Varování Chystáte se vstoupit na stránky www.sexicekshop.cz s erotickou a sexuální tematikou, přečtěte si proto, prosím, pozorně následující: Stisknutím tlačítka Vstoupit prohlašujete: Je mi více než 18 let a dosáhl/a jsem zletilosti. Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že je mi více než 18 let a že vstup na tyto stránky není omezen a/nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím a/nebo jehož jsem státním příslušníkem. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují a/nebo jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším 18 let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky uvedené v tomto prohlášení. Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace