Počet položek: 0 0,- CZK

ElectraStim Fabric Cock and Scrotal Loops

kliknutím zvětšíte
ElectraStim Fabric Cock and Scrotal Loops
ElectraStim Fabric Cock and Scrotal LoopsElectraStim Fabric Cock and Scrotal LoopsElectraStim Fabric Cock and Scrotal LoopsElectraStim Fabric Cock and Scrotal Loops
ks
Kód:P23293
Cena s DPH : 1 295,- CZK
DPH:21 %
Dostupnost:skladem

Tyto nastavitelné erekční pásky z vodivé tkaniny, které nabízejí měkčí a méně omezující střih než naše ostatní erekční kroužky, vám dopřejí intenzivní elektrosexové pocity bez pevného uchopení. Naše unipolární náramky ElectraBand, vyrobené z elastické látky tkané elektrovodivými vlákny, jsou ideální volbou pro muže, kteří si chtějí díky elektrostimulační jednotce užít orgasmus bez použití rukou.

Posuvný seřizovač usnadňuje nalezení perfektního padnutí a lze jej upravit až do průměru 2,75 palce, takže ElectraBands padnou na většinu velikostí penisů.

Noste pásky kdekoli podél těla, včetně kolem penisu a koulí. Mnoho uživatelů hlásilo hluboké kontrakce a stimulující mravenčení, které může stačit k tomu, aby vás přivedlo k orgasmu, aniž byste se museli dotýkat! Pásky můžete nosit během masturbace, předehry, orálního sexu a sexu, abyste maximalizovali potěšení, které cítíte. Doporučujeme používat ElectraBands s naším elektrovodivým gelem.

Unipolární pro vnější stimulaci - používá 1x 2mm pin konektor. V každém balení jsou 2 kusy ElectraBands. Abyste cítili pocit, budete potřebovat stimulátor ElectraStim.

© www.erotickysvet.cz
Potvrzení zletilosti
Varování Chystáte se vstoupit na stránky www.sexicekshop.cz s erotickou a sexuální tematikou, přečtěte si proto, prosím, pozorně následující: Stisknutím tlačítka Vstoupit prohlašujete: Je mi více než 18 let a dosáhl/a jsem zletilosti. Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že je mi více než 18 let a že vstup na tyto stránky není omezen a/nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím a/nebo jehož jsem státním příslušníkem. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují a/nebo jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším 18 let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky uvedené v tomto prohlášení. Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace