Počet položek: 0 0,- CZK

ElectraStim EM40 KIX Electro Stimulator

kliknutím zvětšíte
ElectraStim EM40 KIX Electro Stimulator
ElectraStim EM40 KIX Electro StimulatorElectraStim EM40 KIX Electro StimulatorElectraStim EM40 KIX Electro StimulatorElectraStim EM40 KIX Electro StimulatorElectraStim EM40 KIX Electro StimulatorElectraStim EM40 KIX Electro StimulatorElectraStim EM40 KIX Electro StimulatorElectraStim EM40 KIX Electro StimulatorElectraStim EM40 KIX Electro StimulatorElectraStim EM40 KIX Electro Stimulator
ks
Kód:P23065
Cena s DPH : 2 495,- CZK
DPH:21 %
Dostupnost:skladem

Intenzita barevného spektra  - nahrazuje číselné úrovně, aby povzbudila experimentování pocitem.
Jediný výstup  – ideální pro zjednodušený úvod do e-stim
5 režimů přehrávání  – udržujte jej svěží díky několika vestavěným vzorům
Funkce Frekvence „Sweep n Keep“  – pokaždé jiný pocit
Plynulý přechod mezi úrovněmi intenzity  – žádné překvapivé skoky nebo nárazy
USB dobíjecí  – až 3 hodiny hraní na jedno nabití a ekologický
Bang za vaše peníze!  - vysoce kvalitní e-stim za cenu základní úrovně
Po vybalení z krabice  - vše v ceně, abyste mohli začít

Začátečnický e-stim stimulátor ElectraStim KIX, navržený pro začátečníky až po elektrosex a perfektní úvodní elektrostimulátor, byl vytvořen s ohledem na jednoduchost. Kompaktní, lehký a pyšnící se dostatečným výkonem, aby vynesl to nejlepší z většiny našeho příslušenství*, KIX je zábavný a funkční e-stim powerbox se vzrušující řadou funkcí.

Pokud jste ještě nikdy nezkusili elektro sex, stimulátor KIX je tím správným místem, kde začít.

Pokud jste v elektro-sexu úplným nováčkem a poprvé experimentujete s tímto jedinečným typem hry, nebudete vědět, která úroveň stimulace je pro vás ta pravá. Nebojte se, nikdo z nás to na začátku nedělá!

S KIX jsme úplně odstranili čísla pro jednodušší zážitek, který je připraven pro každého, kdo právě začíná svou elektro-sexovou cestu. Takže namísto tradičních numerických úrovní intenzity jiných stimulátorů KIX jemně fázuje barevným spektrem, jak zvyšujete nebo snižujete pocity. 

Funkce

KIX začíná chladnějšími tóny, aby reprezentovaly nižší intenzity, a končí teplejšími, sytějšími barvami při maximálním výkonu. Díky tomuto barevnému spektru nejen že KIX vypadá nápadně, ale nedostatek čísel vás vybízí k experimentování podle pocitu.

Namísto „stupňovitého“ přístupu k intenzitě KIX fáze s hedvábnou hladkostí mezi úrovněmi pro plynulý postup, který máte doslova na dosah ruky. Dotykové podložky Nahoru a Dolů umožňují bezproblémový postup mezi úrovněmi lehkým dotykem; ideální, pokud hledáte diskrétní doplněk ke své hře.

KIX má také 5 vestavěných stimulačních vzorů, které zahrnují jedinečný režim „Sweep n Keep“, kde lze frekvenci stimulace upravit spolu s intenzitou pro překvapivě velký rozsah vjemů.

Kapesní KIX se může pochlubit jediným výstupem, který je ideální pro sólové nebo partnerské hraní, je také dobíjecí přes USB a je ekologický a vydrží přibližně 3 hodiny nepřetržitého hraní.

KIX také přichází se sadou vodivých padů, které vám umožní hrát hned po vybalení z krabice.

Specifikace:

 • Jedinečný „barevný“ LED displej
 • Jediný výstup
 • Ovládání intenzity touchpadu
 • 5 předprogramovaných vzorů
 • Kapesní provedení s měkkým povrchem
 • USB dobíjecí – cca. 3 hodiny nepřetržitého přehrávání* (v závislosti na intenzitě)

*dlouhodobá období vysoké intenzity mohou tento odhad snížit. 

Velikost: 55 mm x 55 mm x 17 mm tlustá (2,16 palce x 2,16 palce x 0,6 palce tlustá)

Hmotnost: 35g 

V balení:

 • 1x Úvodní elektro sexuální stimulátor KIX
 • 1x výstupní kabel stimulátoru
 • 2x samolepící elektro podložky
 • 1x USB nabíjecí kabel
 • Návod (EN, FR, DE, NL, ES)
 • Záruční list
© www.erotickysvet.cz
Potvrzení zletilosti
Varování Chystáte se vstoupit na stránky www.sexicekshop.cz s erotickou a sexuální tematikou, přečtěte si proto, prosím, pozorně následující: Stisknutím tlačítka Vstoupit prohlašujete: Je mi více než 18 let a dosáhl/a jsem zletilosti. Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že je mi více než 18 let a že vstup na tyto stránky není omezen a/nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím a/nebo jehož jsem státním příslušníkem. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují a/nebo jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším 18 let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky uvedené v tomto prohlášení. Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace