Počet položek: 0 0 CZK

ElectraStim EM3156 Prestige ElectraLoops Adjustable Cock Rings

kliknutím zvětšíte
ElectraStim EM3156 Prestige ElectraLoops Adjustable Cock Rings
ElectraStim EM3156 Prestige ElectraLoops Adjustable Cock RingsElectraStim EM3156 Prestige ElectraLoops Adjustable Cock RingsElectraStim EM3156 Prestige ElectraLoops Adjustable Cock RingsElectraStim EM3156 Prestige ElectraLoops Adjustable Cock RingsElectraStim EM3156 Prestige ElectraLoops Adjustable Cock RingsElectraStim EM3156 Prestige ElectraLoops Adjustable Cock Rings
ks
Kód:P23066
Cena s DPH : 1 389 CZK
DPH:21 %
Dostupnost:skladem

Barevná varianta Limitovaná edice - nový hydro-máčený maskovací potisk na oslavu našeho 20. výročí

Nejprodávanější provedení  - silnější guma než klasická gumová poutka pro lepší vodivost

Trvale jeden z nejoblíbenějších produktů v řadě ElectraStim; Nastavitelné erekční kroužky Prestige ElectraLoops z vodivé pryže byly u příležitosti 20. výročí společnosti ElectraStim upraveny.

Pevná hliníková nastavovací tlumivka na každé smyčce využívá technologii hydro-dipování, nyní má bezešvý design lesní kamufláže, který přidává zábavný faktor novinky a nápadné barvy.

Vzhledem k povaze hydrografického procesu je každá sada smyček zcela jedinečná; pokaždé předvádí jinou část maskovacího vzoru.

Při použití Camo Prestige ElectraLoops funguje přesně stejným způsobem jako klasické ElectraLoops s unipolárním připojením a 6,5 ​​mm silnou vodivou gumou, která poskytuje silný, ale hladký a ovladatelný pocit.

ElectraStim Prestige ElectraLoops lze nosit mnoha různými způsoby. Níže jsou uvedeny dvě nejoblíbenější konfigurace; obě smyčky se nosí na násadě nebo jedna na násadě a jedna kolem šourku.

jak nosit prestižní elektrické smyčky

Protože Prestige ElectraLoops jsou unipolární, můžete také zkombinovat jednu smyčku s dalším nástavcem (např. podložkami nebo anální kolíkem), abyste si užili různé pocity. Jediným limitem je vaše představivost!

Specifikace:

  • Maximální průměr:  60 mm / 2,35 palce
  • Maximální obvod:  188 mm / 7,4 palce
  • Připojení:  2mm
  • Hmotnost:  36g
  • Materiály:    Vodivá gumová smyčka o tloušťce 6,5 mm, CNC obráběná hliníková nastavovací tlumivka a koncová zarážka (hydro-máčená pro použití maskovacího tisku)
  • Počet pólů:  1 (unipolární) Budete potřebovat, aby obě smyčky byly v kontaktu s tělem, abyste cítili elektro vjemy.  Vezměte prosím na vědomí, že k napájení těchto smyček budete potřebovat  stimulační jednotku (prodává se samostatně). 
© www.erotickysvet.cz
Potvrzení zletilosti
Varování Chystáte se vstoupit na stránky www.sexicekshop.cz s erotickou a sexuální tematikou, přečtěte si proto, prosím, pozorně následující: Stisknutím tlačítka Vstoupit prohlašujete: Je mi více než 18 let a dosáhl/a jsem zletilosti. Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že je mi více než 18 let a že vstup na tyto stránky není omezen a/nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím a/nebo jehož jsem státním příslušníkem. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují a/nebo jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším 18 let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky uvedené v tomto prohlášení. Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace