Počet položek: 0 0 CZK

ElectraStim EM2175 Electro Urethral Sound 5 mm

kliknutím zvětšíte
ElectraStim EM2175 Electro Urethral Sound 5 mm
ElectraStim EM2175 Electro Urethral Sound 5 mmElectraStim EM2175 Electro Urethral Sound 5 mm
ks
Kód:P23272
Cena s DPH : 1 895 CZK
DPH:21 %
Dostupnost:skladem

Někdy ty nejděsivěji vypadající sexuální hračky jsou ty nejpříjemnější! Naše unipolární elektrifikované uretrální dilatátory jsme vyrobili z nerezové oceli 316 se zcela hladkým povrchem pro větší pohodlí při hře. S délkou 13 cm je to ideální dilatátor močové trubice pro začátečníky a dodává se v průměrech 5 mm.

Použijte trochu lubrikantu po celé délce a jemně vsuňte uretrální zvuk do vašeho penisu. Jakmile je stimulátor ElectraStim na svém místě, můžete zapnout svůj stimulátor a zažít intenzivní pulzování a zvýšené sexuální vzrušení, které může stačit k tomu, abyste dosáhli silného orgasmu bez rukou. Použijte sondu vedle jednoho z našich unipolárních erekčních kroužků pro intenzivní potěšení po celé délce.

Součástí každé sady jsou také 3 sáčky sterilního lubrikantu a 3 čisticí ubrousky spolu s pevným úložným pouzdrem.

© www.erotickysvet.cz
Potvrzení zletilosti
Varování Chystáte se vstoupit na stránky www.sexicekshop.cz s erotickou a sexuální tematikou, přečtěte si proto, prosím, pozorně následující: Stisknutím tlačítka Vstoupit prohlašujete: Je mi více než 18 let a dosáhl/a jsem zletilosti. Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že je mi více než 18 let a že vstup na tyto stránky není omezen a/nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím a/nebo jehož jsem státním příslušníkem. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují a/nebo jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším 18 let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky uvedené v tomto prohlášení. Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace