Počet položek: 0 0 CZK

Durex Feel Thin MIX 40 ks

kliknutím zvětšíte
Durex Feel Thin MIX 40 ks
Durex Feel Thin MIX 40 ksDurex Feel Thin MIX 40 ksDurex Feel Thin MIX 40 ksDurex Feel Thin MIX 40 ks
Zboží již není skladem
Kód:P23612
Cena s DPH : 799 CZK
DPH:21 %
Dostupnost:na dotaz

Balení Durex Feel Thin Mix, které obsahuje 20 kusů extra lubrikovaných kondomů pro příjemnou hladkou kluzkost a také 20 kusů extra tenkých kondomů pro maximální citlivost. 

 

Kondomy Feel Thin jsou extra tenké a jemné, takže prožitek z milování bude intenzivnější. Stále ovšem splňují vysoký stupeň bezpečnosti proti protrhnutí a jiným vadám. Komfortnější, než klasické kondomy.

Kondomy jsou transparentní, lubrikované, s rezervoárem. Mají easy-on tvar pro snazší navlékání. Dermatologicky testované.

 

Kondomy Feel Thin Extra Lubricated mají dvě přednosti. Mají extra navíc lubrikaci a jsou vyrobeny z velmi jemného a tenkého latexu. I přes jejich menší tloušťku je zachována vysoká bezpečnost kondomu.

Kondomy jsou transparentní, s rezervoárem. Easy-on tvar ulehčuje jejich navlékání.

 

Proč Durex Feel Thin Ultra?

Proč Durex Feel Thin Extra Lubricated?

Durex

STANDARDNÍ
VELIKOST (54 mm)

Durex

STANDARDNÍ
VELIKOST (56 mm)

Durex

STANDARDNÍ
LUBRIKACE

Durex

EXTRA
LUBRIKACE


ULTRA TENKÉ


TENKÉ

Durex

PŘÍRODNÍ
LATEX

Durex

PŘÍRODNÍ
LATEX

Durex

PŘÍJEMNÁ
VŮNĚ

Durex

PŘÍJEMNÁ
VŮNĚ

© www.erotickysvet.cz
Potvrzení zletilosti
Varování Chystáte se vstoupit na stránky www.sexicekshop.cz s erotickou a sexuální tematikou, přečtěte si proto, prosím, pozorně následující: Stisknutím tlačítka Vstoupit prohlašujete: Je mi více než 18 let a dosáhl/a jsem zletilosti. Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že je mi více než 18 let a že vstup na tyto stránky není omezen a/nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím a/nebo jehož jsem státním příslušníkem. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují a/nebo jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším 18 let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky uvedené v tomto prohlášení. Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace