Počet položek: 0 0 CZK

Doc Johnson Vac-U-Lock CodeBlack Realistic Dildo 30 cm

kliknutím zvětšíte
Doc Johnson Vac-U-Lock CodeBlack Realistic Dildo 30 cm
Doc Johnson Vac-U-Lock CodeBlack Realistic Dildo 30 cmDoc Johnson Vac-U-Lock CodeBlack Realistic Dildo 30 cm
ks
Kód:P23784
Cena s DPH : 1 999 CZK
DPH:21 %
Dostupnost:skladem

Doc Johnson Vac-U-Lock CodeBlack Realistic Dildo 30 cm

Uspokojte svoji touhu po pořádně velkém dildu s tímto krasavcem od značky Doc Johnson. Masivní rozměry tohoto macka vás dostanou na kolena stejně jako realistický žalud a žilkování. Je kompatibilní s Vac-U-Lock a O-kroužkem. Vyrobeno z materiálu bezpečného pro tělo.

Proč si vybrat Vac-U-Lock CodeBlack Realistic Dildo 30 cm od Doc Johnson:

  • mega délka a obvod
  • kompatibilní s Vac-U-Lock a O-ring
  • realistické provedení
  • materiál bezpečný pro tělo (bez ftalátů)
  • lubrikace na vodní bázi
© www.erotickysvet.cz
Potvrzení zletilosti
Varování Chystáte se vstoupit na stránky www.sexicekshop.cz s erotickou a sexuální tematikou, přečtěte si proto, prosím, pozorně následující: Stisknutím tlačítka Vstoupit prohlašujete: Je mi více než 18 let a dosáhl/a jsem zletilosti. Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že je mi více než 18 let a že vstup na tyto stránky není omezen a/nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím a/nebo jehož jsem státním příslušníkem. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují a/nebo jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším 18 let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky uvedené v tomto prohlášení. Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace