Počet položek: 0 0,- CZK
  !  Tento eshop má propadlou platnost, pokud nebude prodloužen, bude smazán. Platnost eshopu byla do 18.02.2024

Deeplove Silicone Lubricant 100ml

kliknutím zvětšíte
Deeplove Silicone Lubricant 100ml
Deeplove Silicone Lubricant 100mlDeeplove Silicone Lubricant 100mlDeeplove Silicone Lubricant 100mlDeeplove Silicone Lubricant 100ml
ks
Kód:P23390
Cena s DPH : 199,- CZK
DPH:21 %
Dostupnost:skladem

Silikonový gel Deeplove z velmi kvalitního a hebkého silikonu s dlouhotrvajícím účinkem. Vhodné pro klasický i anální sex. Není vhodný pro použití se silikonovými erotickými pomůckami. Vhodný pro použití s latexovými kondomy. Dermatologicky testováno. Bez tuku, bezbarvý, bez zápachu a chuti. 

Návod k použití: Naneste potřebné množství gelu na vybranou partii těla a případně opakujte podle potřeby. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v chladu a temnu.

Ingredients/složení: Cyclopentasiloxane & Dimethiconol.

© www.erotickysvet.cz
Potvrzení zletilosti
Varování Chystáte se vstoupit na stránky www.sexicekshop.cz s erotickou a sexuální tematikou, přečtěte si proto, prosím, pozorně následující: Stisknutím tlačítka Vstoupit prohlašujete: Je mi více než 18 let a dosáhl/a jsem zletilosti. Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že je mi více než 18 let a že vstup na tyto stránky není omezen a/nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím a/nebo jehož jsem státním příslušníkem. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují a/nebo jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším 18 let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky uvedené v tomto prohlášení. Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace