Striptérská tyč

Taneční tyč pro začínající striptérky. Skládá se ze tří zásuvných kusů. Spodní část má u země rozšířenou patku s gumovou ...

erotickysvet.cz

Striptérská tyč

kliknutím zvětšíte
Striptérská tyč
Striptérská tyč Striptérská tyč
ks
Kód:07780280000
Cena s DPH : 1 880,- CZK
DPH:21 %
Dostupnost:3 - 5 dní

Taneční tyč pro začínající striptérky. Skládá se ze tří zásuvných kusů. Spodní část má u země rozšířenou patku s gumovou vložkou proti skluzu. Horní díl je teleskopický a má širokou patku na strop - opět s gumovým chráničem. Tyč je proto vhodná například do bytů na improvizované vystoupení, nebo pro mobilní striptýzovou buňku. Celková délka 2,60 m, průměr 6,5 cm.

Součástí balení je kniha "Jak tančit u tyče" v angl a něm. a DVD s ukázkami tance, pokyny pro montáž a bezpečnostními pokyny.

Doporučení - Přestože je tyč  vyrobena z pevné chromované ocele a je velmi pevná i stabilní, tak je třeba mít vždy na paměti, že není nerozebiratelně ukotvena a tvoří pouze atraktivní podpůrné zařízení. Zavěšování za nohy a jiné akrobatické prvky nedoporučujeme. Na stropě může patka zanechat stopy - především při nedostatečném roztažení a upevnění.

© www.erotickysvet.cz

© www.erotickysvet.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace