Počet položek: 0 0,- CZK

Creature Cocks Swamp Monster Scaly Silicone Dildo

kliknutím zvětšíte
Creature Cocks Swamp Monster Scaly Silicone Dildo
Creature Cocks Swamp Monster Scaly Silicone DildoCreature Cocks Swamp Monster Scaly Silicone DildoCreature Cocks Swamp Monster Scaly Silicone DildoCreature Cocks Swamp Monster Scaly Silicone DildoCreature Cocks Swamp Monster Scaly Silicone DildoCreature Cocks Swamp Monster Scaly Silicone DildoCreature Cocks Swamp Monster Scaly Silicone DildoCreature Cocks Swamp Monster Scaly Silicone Dildo
ks
Kód:P23800
Cena s DPH : 2 099,- CZK
DPH:21 %
Dostupnost:skladem

Creature Cocks Swamp Monster Scaly Silicone Dildo

Ponořte se hluboko do svých fantazií s tímto dildem Swamp Monster od Creature Cocks. Dildo je zdobeno drobnými hrbolky a šupinatými hřebeny, je zakřiven pro pronikavé potěšení a má jemnou růžovou hlavu.

Užijte si jízdu bez rukou pomocí pevné přísavky na stěnu nebo rovném povrchu nebo ji spárujte s popruhem pro dilda! Používejte pouze s lubrikantem na vodní bázi. Vyrobeno z prémiového silikonu, který je bezpečný pro tělo a bez ftalátů. Poté, co hrýtky skončíte, omyjte dildo teplou vodou, mýdlem a použijte čistič na hračky. Otřete do sucha a skladujte na chladném a tmavém místě mimo přímé sluneční světlo.

Rozměry:

celková délka: 24 cm, použitelná délka: 17,8 cm, průměr: 3,5 – 5 cm

© www.erotickysvet.cz
Potvrzení zletilosti
Varování Chystáte se vstoupit na stránky www.sexicekshop.cz s erotickou a sexuální tematikou, přečtěte si proto, prosím, pozorně následující: Stisknutím tlačítka Vstoupit prohlašujete: Je mi více než 18 let a dosáhl/a jsem zletilosti. Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že je mi více než 18 let a že vstup na tyto stránky není omezen a/nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím a/nebo jehož jsem státním příslušníkem. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují a/nebo jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším 18 let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky uvedené v tomto prohlášení. Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace