Počet položek: 0 0,- CZK

Creature Cocks Hell-Hound Canine Penis Silicone Dildo

kliknutím zvětšíte
Creature Cocks Hell-Hound Canine Penis Silicone Dildo
Creature Cocks Hell-Hound Canine Penis Silicone DildoCreature Cocks Hell-Hound Canine Penis Silicone DildoCreature Cocks Hell-Hound Canine Penis Silicone DildoCreature Cocks Hell-Hound Canine Penis Silicone DildoCreature Cocks Hell-Hound Canine Penis Silicone Dildo
ks
Kód:P23797
Cena s DPH : 1 299,- CZK
DPH:21 %
Dostupnost:skladem

Creature Cocks Hell-Hound Canine Penis Silicone Dildo

Pusťte se do hry s tímto pekelníkem! Velké červené dildo od Creature Cocks má baňatá varlata, tlusté žíly podél těla, hlavu se špičatou špičkou a pevnou černou základnu. Užijte si handsfree pomocí pevné přísavky na stěnu nebo rovném povrchu nebo ji spárujte s popruhem pro dilda! Používejte pouze s lubrikantem na vodní bázi. Vyrobeno z prémiového silikonu, je bezpečné pro tělo a bez ftalátů.

Poté, co hraní skončí, omyjte dildo teplou vodou a mýdlem a použijte čistič na hračky. Otřete do sucha a skladujte na chladném a tmavém místě mimo přímé sluneční světlo.

Přibližné rozměry:

celková délka: 19 cm, použitelná délka: 16,5 cm, průměr: 3,3 – 6,6 cm

© www.erotickysvet.cz
Potvrzení zletilosti
Varování Chystáte se vstoupit na stránky www.sexicekshop.cz s erotickou a sexuální tematikou, přečtěte si proto, prosím, pozorně následující: Stisknutím tlačítka Vstoupit prohlašujete: Je mi více než 18 let a dosáhl/a jsem zletilosti. Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že je mi více než 18 let a že vstup na tyto stránky není omezen a/nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím a/nebo jehož jsem státním příslušníkem. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují a/nebo jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším 18 let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky uvedené v tomto prohlášení. Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace