Počet položek: 0 0,- CZK

Bathmate Hydro Vibe

kliknutím zvětšíte
Bathmate Hydro Vibe
Bathmate Hydro VibeBathmate Hydro VibeBathmate Hydro VibeBathmate Hydro Vibe
ks
Kód:P23820
Cena s DPH : 1 699,- CZK
DPH:21 %
Dostupnost:skladem

Bathmate Hydro Vibe

HydroVIBE od Bathmate je první a jediný hydrovibrační přenosový systém na světě. Navrženo speciálně pro práci v souladu s řadou vakuových pump Bathmate.

Proč si vybrat Hydro Vibe od Bathmate:

  • doplněk pro vaší pumpu od Bathmate, který přidá vibrace
  • vyrobený ze silikonu
  • bezpečné pro tělo
  • 100 různých vibračních režimů
  • vodotěsný (IPX7)
  • dobíjecí přes USB (součástí balení)
  • kompatibilní se všemi pumpy Bathmate kromě hydroXtreme 11
© www.erotickysvet.cz
Potvrzení zletilosti
Varování Chystáte se vstoupit na stránky www.sexicekshop.cz s erotickou a sexuální tematikou, přečtěte si proto, prosím, pozorně následující: Stisknutím tlačítka Vstoupit prohlašujete: Je mi více než 18 let a dosáhl/a jsem zletilosti. Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že je mi více než 18 let a že vstup na tyto stránky není omezen a/nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím a/nebo jehož jsem státním příslušníkem. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují a/nebo jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším 18 let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky uvedené v tomto prohlášení. Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace