Počet položek: 0 0,- CZK

ARCWAVE Pow Stroker Black

kliknutím zvětšíte
ARCWAVE Pow Stroker Black
ARCWAVE Pow Stroker BlackARCWAVE Pow Stroker BlackARCWAVE Pow Stroker BlackARCWAVE Pow Stroker BlackARCWAVE Pow Stroker BlackARCWAVE Pow Stroker BlackARCWAVE Pow Stroker BlackARCWAVE Pow Stroker BlackARCWAVE Pow Stroker BlackARCWAVE Pow Stroker BlackARCWAVE Pow Stroker Black
ks
Kód:P23382
Cena s DPH : 2 195,- CZK
DPH:21 %
Dostupnost:skladem

Arcwave Pow je prémiový ruční masturbátor s ovládáním sání, texturovaným silikonovým pouzdrem CleanTech a dvojitým vstupem. Intuitivní silikon Pow se během používání příjemně utahuje, zatímco ventil pro uvolnění tlaku vzduchu vytváří intenzivní sání pro nový a neuvěřitelný vrchol.

Ovládání sání
Ovládání sání
Uvolňovací ventil tlaku vzduchu utahuje silikonovou manžetu a vytváří ovladatelný, přirozený pocit sání bez baterií. Přiložením prstu na ventil pro vypouštění vzduchu během používání můžete ovládat intenzitu sání přesně podle svých představ pro přizpůsobitelný, zcela přirozený pocit.
CleanTech silikon
CleanTech silikon
Udržování čerstvého Pow je jednoduché. Špičkový CleanTech Silicone od Arcwave je super hladký, hygienický a odolný, ale je také velmi flexibilní, aby vyhovoval všem velikostem penisu. Přesné inženýrství dodává tomuto materiálu vynikající povrchovou úpravu a zároveň je odolný pro další použití.
Rychlé čištění Helix
Rychlé čištění Helix
Inteligentní struktura uvnitř Pow's vnitřní objímky optimalizuje rychlost čištění a sušení bez kompromisů v těchto hladkých pocitech.  
Rychleschnoucí ventilační víka
Rychleschnoucí ventilační víka
Pow má speciálně tvarovaná víka navržená tak, aby chránila hračku, když se nepoužívá, a zároveň umožnila lepší ventilaci pro rychlé a hygienické sušení.  

Na parket.

Pow je pro dobrodruhy, pro zvědavé duše, které oceňují vzrušující pocity, chytrý design a nové zážitky. Víte, kdo jste, a chcete hračku, která dělá přesně to, co říká, že dělá. Pow je tu, aby vám dal hit, po kterém toužíte – zvýšený orgasmus, který přináší znovu a znovu.,

Chytrý rukáv

Vnitřní pouzdro Pow je vyrobeno ze silikonu, který je šetrný k pokožce a poskytuje rýhovaný povrch pro potěšení pro zvýšení masturbace. Přidejte lubrikační gel na vodní bázi a tahem vytvořte silný orgasmus.

Rychlé čištění Helix

Chytrý design znamená, že se vaše hračka snadno čistí – jednoduše vyjměte vnitřní pouzdro a omyjte pod tekoucí vodou mýdlem nebo čističem hraček. Speciální tvar Pow znamená, že schne velmi rychle a udržuje věci čisté a připravené na další použití.

Super odsávání

Ovládejte přirozené sání Pow, abyste vytvořili správnou úroveň intenzity. Dvojitý vstup hračky vám umožňuje vybrat si mezi dvěma různými šířkami otvorů, zatímco zakrytí a odkrytí tlakového ventilu vám umožní ovládat pocit sání.

© www.erotickysvet.cz
Potvrzení zletilosti
Varování Chystáte se vstoupit na stránky www.sexicekshop.cz s erotickou a sexuální tematikou, přečtěte si proto, prosím, pozorně následující: Stisknutím tlačítka Vstoupit prohlašujete: Je mi více než 18 let a dosáhl/a jsem zletilosti. Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že je mi více než 18 let a že vstup na tyto stránky není omezen a/nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím a/nebo jehož jsem státním příslušníkem. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují a/nebo jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším 18 let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky uvedené v tomto prohlášení. Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace