Počet položek: 0 0,- CZK
  !  Tento eshop má propadlou platnost, pokud nebude prodloužen, bude smazán. Platnost eshopu byla do 18.02.2024

Arcwave Ghost Pocket Stroker Black

kliknutím zvětšíte
Arcwave Ghost Pocket Stroker Black
Arcwave Ghost Pocket Stroker BlackArcwave Ghost Pocket Stroker BlackArcwave Ghost Pocket Stroker BlackArcwave Ghost Pocket Stroker BlackArcwave Ghost Pocket Stroker BlackArcwave Ghost Pocket Stroker BlackArcwave Ghost Pocket Stroker BlackArcwave Ghost Pocket Stroker BlackArcwave Ghost Pocket Stroker BlackArcwave Ghost Pocket Stroker BlackArcwave Ghost Pocket Stroker Black
ks
Kód:P23367
Cena s DPH : 649,- CZK
DPH:21 %
Dostupnost:skladem

Ghost je silikonová hračka měkká k pokožce s trikem v rukávu: otočte ji naruby a odhalte druhý povrch s texturou pro potěšení.

Arcwave Ghost je oboustranný texturovaný masturbátor vyrobený z jemného silikonu CleanTech pro hladký a vylepšený orgasmus. Oboustranné vroubkované povrchy Ghost se liší vjemy, zatímco odolný a přitom lehký design jej činí praktickým, přenosným a inovativně jednoduchým.

Oboustranný texturovaný rukáv
Oboustranný texturovaný rukáv

Jedinečný pro Arcwave, překlápěcí rukáv Ghost nabízí dva různé vzory potěšení, takže si můžete smíchat pocity. Při správné stimulaci to vytváří zcela nový pocit potěšení – proto je hraní s Ghostem intenzivnější než běžná masturbace.

CleanTech silikon
CleanTech silikon

Udržovat Ghost čerstvé je jednoduché. Špičkový CleanTech Silicone od Arcwave je super hladký, hygienický a odolný, ale je také velmi flexibilní, aby vyhovoval všem velikostem penisu. Přesné inženýrství dodává tomuto materiálu vynikající povrchovou úpravu a zároveň je odolný pro další použití.

Znovu použít
Znovu použít

Ghost je celý vyroben z revolučního silikonu CleanTech společnosti Arcwave, díky kterému je váš oblíbený obal opakovaně použitelný a odolný po dlouhou dobu. Ghost se snadno čistí a suší, aby zůstal hygienický tak dlouho, jak si budete přát. Otočte jej a nenápadně jej uložte, aby byl Ghost připraven jít, kdykoli budete chtít.

Kompaktní velikost
Kompaktní velikost

Ghost je navržen tak, aby přesně padl do ruky a pohodlně se přenášel. Jeho ergonomický tvar umožňuje neuvěřitelně snadnou manipulaci a vždy vám poskytne dokonalý úchop. Jeho štíhlý design a úhledné úložné pouzdro s větracími otvory vám navíc umožní uskladnit jej diskrétně a hygienicky.

Obrať to.

Ghost je pro dobrodružné a spontánní, zábavu milující a pohodové hledače vzrušení, kteří hledají dobrý čas a nový zážitek. Ghost je přímočará zábava bez starostí – stačí jej nasunout a užívat si pocity po svém.

Lehce Nabyl, lehce pozbyl.

Ghost je jednoduchý nápad dovedený k dokonalosti: oboustranný silikonový návlek se dvěma různými texturami. Žádné baterie, žádný zmatek, stačí jej otočit naruby a vyzkoušet oba povrchy a měnit své pocity při hlazení.

Jednoduché je lepší.

Ghost je navržen tak, aby destiloval potěšení až do jeho nejneodolatelnějších vlastností: něco hladkého, kluzkého a uspokojivého, co je pokaždé příjemné. Žádné rychlejší pruhy nebo pohyblivé části – Ghost jen bez námahy sklouzne po hřídeli a pokaždé přidá texturu a pocit.

Připraveno k opětovnému použití.

Ghost je dostatečně odolný, aby jej bylo možné používat znovu a znovu – jednoduše jej očistěte vodou a mýdlem nebo čističem hraček mezi každým použitím, abyste zaručili dlouhý a uspokojivý vztah s vaší hračkou...

© www.erotickysvet.cz
Potvrzení zletilosti
Varování Chystáte se vstoupit na stránky www.sexicekshop.cz s erotickou a sexuální tematikou, přečtěte si proto, prosím, pozorně následující: Stisknutím tlačítka Vstoupit prohlašujete: Je mi více než 18 let a dosáhl/a jsem zletilosti. Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že je mi více než 18 let a že vstup na tyto stránky není omezen a/nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím a/nebo jehož jsem státním příslušníkem. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují a/nebo jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším 18 let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky uvedené v tomto prohlášení. Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace