Počet položek: 0 0 CZK

Aneros - Helix Syn

kliknutím zvětšíte
Aneros - Helix Syn
Aneros - Helix SynAneros - Helix SynAneros - Helix Syn
ks
Kód:P22859
Cena s DPH : 2 598 CZK
DPH:21 %
Dostupnost:skladem

V roce 2012 Aneros představil Helix Syn. Díky dokonalé kombinaci odezvy a cílené stimulace ve spojení s pohodlím a elegancí silikonu se Helix Syn stal nejoblíbenějším handsfree mužským masérem G bodu na světě. Dnes hrdě představujeme Helix Syn Trident, syntézu našich nejnovějších inovací řady Trident s naším dosud nejbujnějším sametovým silikonem. Helix Syn Trident mocně zesiluje setkání s partnerem a posouvá sólové zkoumání na úroveň multiorgasmické extáze.

To je Helix Syn Trident, nejnovější generace nejprodávanějšího stimulátoru prostaty Aneros. Díky němu těžíte z vynikající a neuvěřitelně intenzivní anální stimulace. Jeho zúžený a zakřivený konec intenzivně masíruje vaši prostatu, zatímco 2 vnější nástavce masírují vaše další erotogenní zóny. Jeho tvar byl vylepšen a přepracován pro ještě lepší uživatelský komfort. Jeho pevná vnitřní struktura umožňuje zachovat potřebnou tuhost pro hyperúčinnou masáž prostaty, díky čemuž je značka Aneros pověstná. Je potažen sametovým silikonem, díky kterému je aplikace ještě příjemnější. Stimulace s „volnými rukama“ pro větší uživatelský komfort. Pevná vnitřní struktura pro obzvláště účinný silikonový povlak pro masáž prostaty pro bezkonkurenční pohodlí. Vhodné pro začátečníky i pokročilé uživatele. Použitím tohoto análního stimulátoru Aneros Helix Syn Trident ke stimulaci prostaty, hráze, řitního otvoru  a bodu G mohou muži rozvinout svůj plný orgastický potenciál, dokud nedosáhnou superorgasmu (Super-O), tedy svého sexu. zlepšit svůj výkon a maximalizovat zdraví prostaty. Vhodné pro začátečníky i pokročilé uživatele. 

  • Požitek bez použití rukou s maximálním pohodlím
  • Speciálně vyvážené pro vynikající vnitřní pohyb
  • Přepracovaná ramena pro lepší vnější stimulaci
  • Stimuluje 4 erotogenní zóny současně
  • Perfektní pro nové a pokročilé uživatele
  • Nejznámější a vylepšený stimulátor prostaty pro muže
  • Speciálně vyladěný stimulátor pro optimální vnitřní stimulaci
  • Širší hlava pro intenzivnější a cílenější stimulaci
  • Přepracovaná vnější ramena pro lepší stimulaci

Specifikace produktu

A. Šířka hrotu: 2,7 cm

B. Šířka středního hřbetu: 2,4 cm

C. Vzdálenost stopky k perineu: 4,5 cm

D. Vkládací délka: 10,2 cm

© www.erotickysvet.cz
Potvrzení zletilosti
Varování Chystáte se vstoupit na stránky www.sexicekshop.cz s erotickou a sexuální tematikou, přečtěte si proto, prosím, pozorně následující: Stisknutím tlačítka Vstoupit prohlašujete: Je mi více než 18 let a dosáhl/a jsem zletilosti. Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že je mi více než 18 let a že vstup na tyto stránky není omezen a/nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím a/nebo jehož jsem státním příslušníkem. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují a/nebo jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším 18 let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky uvedené v tomto prohlášení. Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace