Počet položek: 0 0 CZK

Adrien Lastic Revelation Clitoral Suction Stimulator

kliknutím zvětšíte
Adrien Lastic Revelation Clitoral Suction Stimulator
Adrien Lastic Revelation Clitoral Suction StimulatorAdrien Lastic Revelation Clitoral Suction StimulatorAdrien Lastic Revelation Clitoral Suction StimulatorAdrien Lastic Revelation Clitoral Suction StimulatorAdrien Lastic Revelation Clitoral Suction StimulatorAdrien Lastic Revelation Clitoral Suction StimulatorAdrien Lastic Revelation Clitoral Suction StimulatorAdrien Lastic Revelation Clitoral Suction Stimulator
ks
Kód:P23185
Cena s DPH : 995 CZK
DPH:21 %
Dostupnost:skladem

Užijte si s novým sacím stimulátorem klitorisu Adrien Lastic: Revelation. Jediným kliknutím můžete maximalizovat jeho sílu a dosáhnout vrcholu. Ergonomický model vyrobený z extra měkkého silikonu pro snadné použití.

100% prémiový super měkký silikon a ABS

1 výkonný motor

9 režimů sání

9 režimů vibrací

Integrovaná lithium-iontová baterie

Dobíjecí pomocí USB kabelu

Vodotěsný IPX7

10.2 cm

4.5 cm

80 gr

OBJEVTE ZJEVENÍ

Intimní erotická hra, kterou vám Revelation může poskytnout, má mnoho možností.Speciálně navržený tak, aby vám vyhovoval, a s kapacitoudobíjecí bateriena magnet, kterou můžete považovat za samozřejmost, že tyto vrcholné chvíle budou trvat déle než několik minut.

Materiálsilikonu a ABS, se kterým je vyroben, je extrémně měkký, navíc se díky němu Revelationponořía neuvěřitelně snadno se čistí.

Revelation je vysavačem klitorisu pro náročné lidi.Lidé, kteří si chtějí užít sólové potěšení kdekoli a kdykoli.Jeho technologie vám umožní uspokojit vaše touhy i pod vodou a v naprostétichosti . Navíc vám umožňuje vychutnat si svýchdevět funkčních režimůdiskrétním a mimořádně příjemným způsobem.Dosáhnete orgasmu.

JAK TO POUŽÍT?

Stimulátor klitorisu Revelation je určen pro ženskou masturbaci, jeho ovládání se neztrácí.

Stačí na 3 vteřiny podržet spodní ovládací tlačítko a hračku máte zapnutou.Jakmile začnete, doporučujeme vám začít s programem jedna a postupovat nahoru na základě svých pocitů.Chcete-li změnit program, můžete to udělat kliknutím na tlačítko uprostřed Revelation.

Pokud všechny nové a nádherné pocity nestačí, uklidněte se, stále máte turbo!Stiskněte horní ovládací tlačítko a program zvaný turbo se okamžitě zapne.Zažijete neuvěřitelné pocity, se kterými dosáhnete orgasmu.

Nezapomeňte použít svůj oblíbený lubrikační gel na vodní bázi, abyste dosáhli co nejlepšího zážitku a aby Revelation vypadal jako první den.

CHARAKTERISTIKA
  • Speciálně navržený tak, aby vám vyhovoval.
  • Snadno se čistí díky svému materiálu.
  • Má silné, ale tiché sání.
  • Ideální velikost na cesty.
© www.erotickysvet.cz
Potvrzení zletilosti
Varování Chystáte se vstoupit na stránky www.sexicekshop.cz s erotickou a sexuální tematikou, přečtěte si proto, prosím, pozorně následující: Stisknutím tlačítka Vstoupit prohlašujete: Je mi více než 18 let a dosáhl/a jsem zletilosti. Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že je mi více než 18 let a že vstup na tyto stránky není omezen a/nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím a/nebo jehož jsem státním příslušníkem. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují a/nebo jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším 18 let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky uvedené v tomto prohlášení. Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace