Počet položek: 0 0,- CZK
  !  Tento eshop má propadlou platnost, pokud nebude prodloužen, bude smazán. Platnost eshopu byla do 18.02.2024

3Some Rock N' Ride

kliknutím zvětšíte
3Some Rock N' Ride
3Some Rock N' Ride3Some Rock N' Ride3Some Rock N' Ride3Some Rock N' Ride3Some Rock N' Ride3Some Rock N' Ride
ks
Kód:P23329
Cena s DPH : 3 120,- CZK
DPH:21 %
Dostupnost:skladem

Toužíš po vzrušení, naplnění a sexy požitku?

Rock N' Ride nabízí trojitý požitek s mohutnými vibracemi a svůdným designem. Dva motory poskytují stimulaci s 10 vzrušujícími vibračními režimy. Režimy lze jednoduše ovládat tlačítkem na hřídeli nebo pomocí dálkového ovladače.

Tento vibrátor je ideální pro trojitou stimulaci – měkký silikon se dovnitř zasune téměř sám, zatímco křídla si jemně hrají s klitorisem a anální kuličky vzrušujícím způsobem stimulují řitní otvor.

 

  • vibrátor se stimulátorem klitorisu
  • trojnásobná stimulace stisknutím tlačítka
  • 10 vibračních režimů
  • 2 motory
  • odolný vůči stříkající vody
  • dálkové ovládání
  • obsahuje USB kabel a baterii do dálkového ovladače: 1x CR1620

 

 

Celková délka: 17,8 cm

Délka vložení: 13,2 cm

Ø: 3,7 cm

Materiál: Silikon, ABS

 

Více funkcí znamená více zábavy!

© www.erotickysvet.cz
Potvrzení zletilosti
Varování Chystáte se vstoupit na stránky www.sexicekshop.cz s erotickou a sexuální tematikou, přečtěte si proto, prosím, pozorně následující: Stisknutím tlačítka Vstoupit prohlašujete: Je mi více než 18 let a dosáhl/a jsem zletilosti. Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že je mi více než 18 let a že vstup na tyto stránky není omezen a/nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím a/nebo jehož jsem státním příslušníkem. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují a/nebo jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším 18 let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky uvedené v tomto prohlášení. Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace