Lelo - Oden 2 Black

Oden II™ absolutně nejlepší vibrační kroužek všech dob! Oden II™ má navíc oproti svému předchůdci o 50% výkonnější motor a až 3x ...

erotickysvet.cz

Lelo - Oden 2 Black

kliknutím zvětšíte
Lelo - Oden 2 Black
Lelo - Oden 2 Black Lelo - Oden 2 Black Lelo - Oden 2 Black Lelo - Oden 2 Black Lelo - Oden 2 Black Lelo - Oden 2 Black
ks
Kód:P5254
Cena s DPH : 3 735,- CZK
DPH:21 %
Dostupnost:skladem

Oden II™ absolutně nejlepší vibrační kroužek všech dob! Oden II™ má navíc oproti svému předchůdci o 50% výkonnější motor a až 3x delší dosah dálkového ovládání (36 metrů).

 

Oden, vybavený pokročilou technologií SenseMotion a bezdrátovým dálkovým ovládáním, druhý nástavcem navíc, reagujícím na sebemenší pohyb zápěstím či dlaní, představuje opravdový průlom ve světě vibračních kroužků, nad kterým tak budete mít absolutní kontrolu. Povrch těla je navíc pokryt výjimečně přizpůsobivým a nejjemnějším silikonem pro zvýšení požitku obou partnerů. Čeká na vás mnohem více pohodlí a ničím nerušené zážitky. Oden je vodotěsný, dobíjecí, schopný reagovat na změnu pohybu a pyšní se i dalšími kvalitami, které od produktů LELO uživatelé očekávají.  Věřte, že právě Oden je jediný vibrační kroužek pro páry, se kterým vás čekají maximálně vzrušující zážitky.

 

INSIGNIA SenseMotion™ nová řada předmětů pro potěšení INSIGNIA nabízí něco ryze převratného – technologii SenseMotion, se kterou budete mít absolutní kontrolu nad svým masážním strojkem a to díky dálkovému bezdrátovému ovládání, které reaguje na sebemenší pohyb ruky. Abyste věděli, jakou intenzitu vibrací má v daný okamžik masážní strojek partnera/ky, zrcadlí dálkové ovládání jeho přesné vibrace. Díky tomu může ovládání sloužit jako další masážní strojek a záleží jen na vás, zda ho zapojíte do hry.

 

 

 

 

 

Materiál PC-ABS / lékařský silikon
Povrch sametový / matný
Velikost 94 x 45 x 26 mm
Váha 28 gramů
Baterie Li-Ion 70 mAh
Nabíjení 2h při 5V 70mA
Výdrž 1h Oden/10h ovládání 
Pohot. doba až 90 dní
Frekvence 180 Hz
Max. hluk < 50dB
Frekvence ovládání 2,4 GHz
Bezdrát. dosah až 36m
Výkon vysílače 1 mW

 

© www.erotickysvet.cz

© www.erotickysvet.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace