Bathmate Goliath - vakuová pumpa

Největší z pump Bathmate přichází na náš trh! Mohutná hydropumpa Bathmate, která stejně jako její menší verze Hercules, nabízí ...

erotickysvet.cz

Bathmate Goliath - vakuová pumpa

kliknutím zvětšíte
Bathmate Goliath - vakuová pumpa
Bathmate Goliath - vakuová pumpa Bathmate Goliath - vakuová pumpa
ks
Kód:P4348
Cena s DPH : 2 456,- CZK
DPH:21 %
Dostupnost:týden

Největší z pump Bathmate přichází na náš trh! Mohutná hydropumpa Bathmate, která stejně jako její menší verze Hercules, nabízí maximálně inovativní řešení pro muže toužící po prodloužení penisu a zároveň zvětšení jeho objemu. Využitím úžasného hydraulického výkonu můžete díky Bathmate Goliath bezpečně vytvořit mnohem větší vakuum než je obvyklé u běžných vakuových pump. Při pravidelném používání této vodní pumpy se velikost penisu trvale zvětší až o několik cm.

Používá se ve vaně či sprchovém koutě 15 - 20 minut. Doporučuje se ji používat nejméně 3x týdně, ale nejvhodnější je každodenní používání. Bathmate Vám také pomůže ke zvýšení erekce. Okamžitý účinek je jistý, avšak trvalých výsledků, kdy se Vám trvale délka a objem penisu zvětší, se dočkáte po 2 - 4 měsících pravidelného užívání.
Můžete tak získat o 3-7 cm delší a o 30 % objemnější penis.

Pumpa je vyrobená ze značkového plastu Mitsubishi v modrém provedení se stupnicí na povrchu. Gumová kvalitní manžeta zajistí dokonalé přilnutí k pokožce. Podtlak si můžete regulovat ventilkem na vrcholu pumpy.


Barva: modrá
Celková délka: 35 cm
Průměr vnější: 11,5 cm
Průměr vnitřní: 7,5 cm
Materiál: polykarbonát, nerez ocel, PVC (tělo), pryž (manžeta)
Maximální provozní podtlak (vzduch): -0,17 bar
Maximální provozní podtlak (voda): -0,4 bar

© www.erotickysvet.cz

© www.erotickysvet.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   vlastní HTML stránky