KinkLab Electro Erotic Neon Wand

Neon Wand je velice populární zařízení, které vytváří elektrické výboje po celém povrchu kůže. Je to vizuálně ohromující způsob, ...

erotickysvet.cz

KinkLab Electro Erotic Neon Wand

kliknutím zvětšíte
KinkLab Electro Erotic Neon Wand
ks
Kód:P1343
Cena s DPH : 7 998,- CZK
DPH:21 %
Dostupnost:není dostupné

Neon Wand je velice populární zařízení, které vytváří elektrické výboje po celém povrchu kůže. Je to vizuálně ohromující způsob, jak stimulovat své smysly! Díky svým nádherným, zářícím skleněným nástavcům má unikátní schopnost, tak že doslova "létají jiskry", tento nástroj rozkoše má neuvěřitelný repertoár možností, pomocí statické elektřiny, která se dostává na povrch kůže. Vytváří pocity, které sahají od teplého chvění až po intenzivnější šoky.

Při použití Neon Wand je vhodné mít malý prostor mezi tělem a elektrodou, pokud přitisknete elektrodu přímo k tělu, budou elektrické výboje menší, nebo dokonce žádné. Intenzitu výbojů je možno regulovat od nejnižší, až po nejvyšší stupeň pomocí otočného knoflíku umístěného na ovládači.

Neon Wand je bezpečný a vhodný pro začínající až středně pokročilé. Kompaktní a lehké nástavce jsou snadno ovladatelné, což vám umožní soustředit se pouze na svého partnera.

Balení obsahuje 4 vyměnitelné skleněné trubice. Každý nástavec dodává elektřinu rozdílně, v závislosti na požadovaný efekt. Nástavce jsou jednoduše vyměnitelné, pouhým vytažením a nandáním nového nástavce. Můžete se tedy nástavce přizpůsobit podle svého vkusu. Nástavce jsou neonové, v noci svítí.

Neon Wand obsahuje:

  • hůlku (ovládací zařízení) s připojením do elektrické zásuvky,
  • 4 různé skleněné nástavce (elektrický hřeben, tuba ve tvaru houby, sondu 90°, tuba ve tvaru jazyka).

Technické parametry:

  • Zdroj můžete napájet 110V nebo 220V přes adaptér.
  • Frekvence je regulovatelná v rozmezí 50-60 Hz.
  • Výkonnost: 10 W.

Čištění a údržba:
Pro sterilizaci nástavců je potřeba je čistit roztokem, který obsahuje minimálně 75 % alkoholu. Neotáčejte hůlku, dokud se alkohol zcela neodpaří. Skladujte neonové hůlky a všechno příslušenství v kufříku, pokud se nepoužívají.

Tip:
Použitím tělových olejů můžete zvýšit intenzitu pocitů vytvořené neonovou hůlkou.

© www.erotickysvet.cz

© www.erotickysvet.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace